1. den - atletické soustředění KAMZÍK 2015

12.4.2015

Dnes ráno jsme vyjeli směr Karlov pod Pradědem a na hotel Kamzík. Na hotel jsme jak se můžete sami přesvědčit díky videu umístěném na stránkách YouTube https://youtu.be/tcegxTPe6h4 dorazili v pořádku. Děti se ubytovaly na pokojích a trošku rozkoukaly.

Poté jsme šli na oběd. Následoval odpolední klid, ale moc klidu tu nebylo smile.gif a tak jsme v čase 13:30 vyrazili na venkovní hřiště. Zde jsme si odbyli povinné seznámení s provozním řádem hotelu, bezpečnost, zranění, chování v hotelu apod...

Následně jsme se rozdělili na dvě skupiny - děvčata a chlapci. 

Vzhledem k tomu, že se nacházíme v obležení kopců a lesů, tak se skupina chlapců vydala na běžeckou trasu po nezpevněných lesních cestách a samozřejmě do kopců v rámci své první tréninkové jednotky.

Děvčata na rozdíl od chlapců v rámci prvního tréninku zůstala na hřišti a v okolí hotelu, kde jsme se snažili o zlepšení dynamiky pohybu, trénovali jsme silové cviky na vybrané partie lýtkových svalů, harmstringů, kvadricepsů, břicha a středu těla.

Následovala svačinka na kterou se děti po prvních tréninkových hodinách očividně těšily smile.gif.

Po svačince následovala další tréninková jednotka, kde si skupiny v podstatě jen prohodily trenéry a děvčata šla do lesů a chlapci na hřiště.

Po tréninku jsme si dali strečink v tělocvičně. Následně se děvčata přestěhovala do bazénu a chlapci si zahráli v tělocvičně fotbal. Poté šly děvčata na pokoj a chlapci na chvíli ještě do bazénu. 

Níže je k dispozici pár fotografií z dnešního dne....

Atletika Poruba > Atletická přípravka > Aktuality > 1. den - atletické soustředění KAMZÍK 2015

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video