2. den - atletické soustředění KAMZÍK 2015

13.4.2015

Dnes jsme začali jako již „tradičně" na našich soustředěních a to ranním „předsnídaňovým“ během. Plánovaná trasa se nám trošku vymkla z kontroly smile.gif a namísto plánovaných cca 1,6km jsme si zaběhali a musíme přiznat, že i odchodili více než 4,5km.

Nějak se nám totiž nepodařilo najít tu správnou cestičku v lese…, ale podotýkám, že jsme běhali mimo turistické značky… Trasa, kterou jsme nakonec běhali a také trošku chodili je k dispozici zde, včetně délky a převýšení.

  Zoom gallery Zoom gallery

 

I přes tuto menší obtíž jsme snídani stihnuli a zjistili, že děti s touto vzdáleností nemají žádný zásadní problém, i když je část trasy v běhu.

Po snídani proběhla ranní hygiena a příprava na dopolední část tréninku, kde každá skupina absolvovala 2 tréninkové jednotky v délce 60minut každé z nich.

Po obědě pro každého našeho člena zasloužený odpočinek.

V odpoledních hodinách naši svěřenci absolvovali další dvě tréninkové hodiny, kde každá z nich trvala 90minut.

Na závěr jsme se jako včera přesunuli do tělocvičny, kde jsme si v klidu a teplu dali přibližně 20ti minutový strečink.

Následovaly míčové hry v tělocvičně, bazén a večeře. Z večeře Vám také přinášíme krátký video záznam umístěný opět na našem YouTube kanále a to tentokrát k dispozici na tomto odkazu https://youtu.be/Uljcvm-cmNc. Níže také pár snímků z dnešního dne.

 

Atletika Poruba > Atletická přípravka > Aktuality > 2. den - atletické soustředění KAMZÍK 2015

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video