3. den - atletické soustředění KAMZÍK 2015

14.4.2015

Zoom galleryDnes jsme měli s našimi svěřenci takzvaný „odpočinkový“ den. V rámci odpočinkového dne vždy plánujeme nějaký turistický výlet po stezkách dané lokality. Ani v tomto případě tomu nebylo jinak. A tak jsme se rozhodli pro trasu Hotel Kamzík – Ovčárna a zpět.

Tato trasa měří včetně zpáteční trasy 15,3km, atleti musejí překonat převýšení 645m!! a dochází zde také ke stoupaní do kopců až s 18% stoupáním. A když si k tomuto ještě připočteme, že od výšky cca 900-1 000m n. m. jsme se dostávali do oblastí, kde je v dnešních dnech ještě sníh a u Ovčárny více než 1metr… tak se celá trasa podobá opravdovému fyzickému výkonu!!! Ti co takovéto pochody zažili nám jistě dají zapravdu smile.gif.

Děti byly opravdu šikovné a všechny!!! celou trasu zvládly bez problémů. Na Ovčárně jsme si venku rozbalili a snědli balíčky s jídlem, které jsme dostali z hotelu a vydali se zpět.

Cesta zpět byl opravdu úprk smile.gif vzhledem k tomu, že jsme ji zvládli v téměř polovičním čase. A troufáme si říct, že děti tato cesta zpět opravdu bavila ještě více než první část a užívaly si jí, jak jen to bylo možné. Běh ve sněhu z kopce, kotouly, koulovačky a úsměv na jejich tvářích toho byly jasným důkazem.

A některým se podařilo i trošku opálit – tak bylo krásné počasí.

Na hotelu si děti daly bazén. Děvčata i chlapci byli na bazénu každá skupina přibližně 50-60minut. Po bazénu byli všichni opět jako rybičky a plní elánu. Jako kdyby ani dnes žádných 15km neabsolvovali.

Níže pár snímků z výletu. Také se připravuje i video, ale to bohužel již dnes nestihneme publikovat, takže bude k dispozici během zítřejšího dne a odkaz na něj bude uveden zde a také na oddílovém facebooku.

Odkaz na video – https://youtu.be/wLZWSnDSKlg

 

 

Atletika Poruba > Atletická přípravka > Aktuality > 3. den - atletické soustředění KAMZÍK 2015

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video