Domů

26.9.2017 Děvčata vítězně, chlapci třetí!

V pondělí 25.9. se na městském stadionu v Ostravě konalo Mistrovství Moravskoslezského kraje družstev mladšího žactva. Děvčata zvítězila s velkou převahou a chlapci skončili na výborném třetím místě. více

24.9.2017 Mistrovství Moravskoslezského kraje družstev mladšího žactva

V pondělí 25.9. se od 15:00hod koná Mistrovství Moravskoslezského kraje družstev mladšího žactva! Do tohoto finálového kola se probojovaly oba naše výběry. Jak děvčat, která postoupila z 1. místa a jsou v krajském finále velkými favority, tak chlapci, kteří postoupili z výborného 3. místa, ale nebudou to mít ve finále vůbec jednoduché. více

20.9.2017 Desítka porubáků na MČR žactva do Břeclavi

Vrchol žákovské atletické sezóny 2017 je za dveřmi. O víkendu proběhne v Břeclavi republikový šampionát žactva. Na startu se představí i desítka porubáků. Věříme, že se všichni výborně připravili a předvedou své maximum. Finálový či pódiový úspěch by byl super, makejte :-) Informace čtěte dále. více

17.9.2017 Postup družstev ml. žactva do krajského finále

Tento týden byl pro naše atlety více než náročný. Velká část atletů závodila po tři dny na European Kids Athletics Games v Brně. A hned další den po příjezdu ve čtvrtek je čekalo 4. kolo družstev mladšího žactva v Ostravě-Vítkovicích na městském stadionu. V tomto kole se rozhodovalo o finálním složení týmu, které postupují do krajského finále. Do finále kraje postupuje z každé skupiny (děvčata, chlapci) pouze 6 nejlepších týmu za 4. kola. více

17.9.2017 European Kids Athletics Games 2017

European Kids Athletics Games 2017 se konaly od pondělí do středy (11-13.9.). Závodů se účastnilo přes 1 800 mladých atletů z více než 120 atletických oddílů celé Evropy! Počasí mladým atletům vůbec nepřálo. Pondělí celou dobu obrovská průtrž mračen, v úterý dopoledne bylo počasí relativně dobré i když trošku chladněji. Odpoledne se ovšem opět objevily menší či větší přeháňky. Až ve středu se počasí umoudřilo. Samozřejmě tímto počasím byly také ovlivněny výsledky některých našich atletů, ale na druhou stranu se jednalo o obrovskou zkušenost pro všechny, kterou není možné si koupit, ale pouze zažít a poučit se z ní do budoucna :-)! více