Domů

19.6.2017 Medaile z polského mítinku Beskidian Athletic

Jako každým rokem tak i letos jsme vyslali do polského města Bielsko-Biala autobus s atlety našeho klubu. Závody konané v sobotu 17.6. byly určeny primárně pro mladší a starší žactvo. A je nutno říci, že jsme byli opravdu vidět a dětem se dařilo! A konkurence na tyto závody dorazila z Německa, České republiky, Srbska, Itálie, Litvy, Ukrajiny či Polska. více

16.6.2017 Skvělé vystoupení v Poháru rozhlasu

Tak jako každým rokem i letos se žáci ZŠ Porubské a zároveň atleti našeho klubu účastnili Poháru rozhlasu a to ve všech kategoriích. více

16.6.2017 Mezinárodní mítink v Bielsko-Biale a Mistrovství Moravy

Nabitá atletická sobota náš čeká už zítra 17.června. Naše žactvo odjíždí s velkou výpravou na mezinárodní mládežnický mítink do Bielsko-Bialej a dorosty mají v Ostravě Mistrovství Moravy. Soupisky a propozice čtěte dále. více

14.6.2017 Z Frýdku-Místku si naše mladší žactvo odváží 1 a 4 místo!

V úterý 13.6. se ve Frýdku-Místku konalo již třetí kolo družstev mladšího žactva. Děvčata po vítězstvích v prvních dvou kolech s velkým přehledem získala s více než 100bodovým náskokem vítězství také ve třetím kole! více

14.6.2017 ATLET MĚSÍCE - KVĚTEN 2017

Květen je tradičně neskutečně nabitý měsíc co se atletických závodů týče. Nesmírně nás těší velké množství porubských úspěchů, medailí a osobních rekordů. Jsme rádi, že se daří na všech frontách. Přesto vybrat vítěze ankety Atlet měsíce května nebylo tak těžké. Některé výkony jsou opravdu mimořádné !! Kdo se tedy stal vítězem ankety v květnu? více