Domů

25.6.2017 Pětiboje mladšího žactva za námi

V sobotu 24.6. se konaly poslední závody mladšího žactva našeho klubu před letními prázdninami. více

19.6.2017 Medaile z polského mítinku Beskidian Athletic

Jako každým rokem tak i letos jsme vyslali do polského města Bielsko-Biala autobus s atlety našeho klubu. Závody konané v sobotu 17.6. byly určeny primárně pro mladší a starší žactvo. A je nutno říci, že jsme byli opravdu vidět a dětem se dařilo! A konkurence na tyto závody dorazila z Německa, České republiky, Srbska, Itálie, Litvy, Ukrajiny či Polska. více

16.6.2017 Skvělé vystoupení v Poháru rozhlasu

Tak jako každým rokem i letos se žáci ZŠ Porubské a zároveň atleti našeho klubu účastnili Poháru rozhlasu a to ve všech kategoriích. více

16.6.2017 Mezinárodní mítink v Bielsko-Biale a Mistrovství Moravy

Nabitá atletická sobota náš čeká už zítra 17.června. Naše žactvo odjíždí s velkou výpravou na mezinárodní mládežnický mítink do Bielsko-Bialej a dorosty mají v Ostravě Mistrovství Moravy. Soupisky a propozice čtěte dále. více

14.6.2017 Z Frýdku-Místku si naše mladší žactvo odváží 1 a 4 místo!

V úterý 13.6. se ve Frýdku-Místku konalo již třetí kolo družstev mladšího žactva. Děvčata po vítězstvích v prvních dvou kolech s velkým přehledem získala s více než 100bodovým náskokem vítězství také ve třetím kole! více