Domů

21.3.2018 110 dětí na startu 3.závodu Porubského běžeckého poháru

Za velmi chladného počasí jsme u porubského rybníku pod zámečkem pořádali už třetí závod PBP 2018. Jsme rádi, že se i přes stále ještě zimní počasí na startu objevila více než stovka dětí. Medaile byly rozdány a před námi je poslední 4.závod Porubského běžeckého poháru, který pořádáme ve čtvrtek 5.dubna ve Vrhačském areálu v Martinově. Věříme, že se již za krásného jarního počasí sejdeme v hojném počtu. Poháry máme připraveny ! více

12.3.2018 Meziměstské utkání mladšího žactva v Praze

V neděli 11.3. se v pražské atletické hale Otakara Jandery konalo Meziměstské utkání mladšího žactva. Tradičně se těchto závodů účastní týmy Prahy - Brna - Ostravy - Bratislavy. více

7.3.2018 Medaile z Mistrovství České republiky žactva v hale 2018

O víkendu 3 - 4. 3. se v ostravské atletické hale konalo Mistrovství České republiky žactva v hale. A Atletika PORUBA byla na těchto nej... závodech opravdu vidět! více

5.3.2018 ATLET MĚSÍCE - ÚNOR 2018

Další pokračování naší ankety je zde. Únor byl událostmi velmi nabitý a pro porubskou atletiku také velmi úspěšný. Přesto nebyl problém vybrat Atleta měsíce a o únorovém vítězi se v podstatě nevedla žádná diskuse :-) Kdo tedy s předhledem zvítězil v porubské anktě ATLET MĚSÍCE v únoru 2018? více

2.3.2018 Hledáme MASKOTA pro Atletika Poruba !

Na závěr halového období a ještě před startem letní atletické sezóny máme jeden veliký úkol pro naše členy a fanoušky. Rádi bychom si zvolili maskota pro náš atletický klub Atletika Poruba ! Hledání jsme naplánovali ve dvou fázích: nejprve může kdokoliv poslat svůj grafický návrh na email atletika-poruba@seznam.cz, potom vybereme tři finalisty a necháme o vítězi hlasovat na našem webu. Zapojte se do hledání maskota a pošlete nám svůj návrh do 31.3.2018 !! více