Domů

16.5.2018 Liga dospělých a Krajský vrhačský pohár o víkendu !

Atletickými závody nabitý květen pokračuje i o víkendu. V sobotu 19.5. startuje 2.liga dospělých v Olomouci (máme přihlášené muže i ženy) a v neděli 20.5. pořádáme na domácím Vrhačském areálu od 10:00 Krajský vrhačský pohár mládeže ! více

14.5.2018 Krajské mistrovství staršího žactva ve středu ve Frýdku

Letošní Mistrovství Moravskoslezského kraje staršího žactva proběhne ve středu 16.5. ve Frýdku. Porubská výprava odjíždí autobusem ve 13:30 hod od ZŠ Porubská. Přihlaste se u svých trenérů. Na místě již přihlasit nelze ! Držíme palce a těšíme se na další porubské medailové zisky :-) více

13.5.2018 20 medailí z Mistrovství Moravskoslezského kraje!

V sobotu 12.5. se v Opavě konalo Mistrovství Moravskoslezského kraje mladšího žactva a atleti našeho klubu byli skvělí a získali 10 mistrů Moravskoslezského kraje a dalších 10 medailových umístění! více

12.5.2018 Starší žactvo zahájilo závodní sezonu v Opavě

Ve čtvrtek 3.5. se v Opavě konalo první kolo staršího žactva. S ohledem na návrat ze soustředění v polské Wisle pár dní před závody, se žádné velké výkony očekávat nedaly. Opak byl pravdou a padlo plno nových osobních rekordů! více

11.5.2018 Družstva mladšího žactva úspěšná v krajské soutěži

V minulých dnech a pár týdnech se uskutečnily první dvě kola soutěže družstev mladšího žactva. Soutěže se jako každým rokem účastní jak družstvo chlapců, tak družstvo děvčat. I letos se bude bojovat o nejlepšího bodovače a tím i o skvělý DORT pro celkové vítěze bodovací soutěže. více