Startuje podzimní závodní maraton

26.8.2010

Zoom galleryPo rozehřívacích závodech dospělých na 4.kole 2.ligy v Hranicích začíná podzimní závodní sezóna. Už tento víkend proběhne MČR do 22 let v Břeclavi kde budou Porubu zastupovat Nikol Šebestíková, Kristina Jurigová a Míša Valentová. Hned za týden 5.9. proběhne baráž o postup do 1.ligy žen v Hranicích. V pondělí 6.9. budou starší žáci a žákyně bojovat o postup v KP staršího žactva v Třinci a o víkendu 11 - 12.9. proběhne MČR žactva v Praze. 

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

(Valentová oštěp, Jurigová - koule, Šebestíková - 100př a 200m)

Pořadatel
Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub TJ Lokomotiva Břeclav.
Datum
Sobota 28. a neděle 29. srpna 2010.
Místo
Břeclav - stadion TJ Lokomotiva na Veslařské ulici.

Časový pořad

Sobota 28. srpna 2010
10.30                                                                                          Kladivo Ž
12.00                                                                         Kladivo M
13.00 Slavnostní zahájení     Tyč M
13.15 100 m př. Ž R
13.30 110 m př. M R
13.45 100 m  Ž R                  Výška M
14.00 100 m  M R
14.15 400 m   Ž R
14.30 400 m   M R                                 Trojskok Ž                         Disk Ž
14.45 800 m   Ž R
15.00 800 m   M R
15.15 100 m př. Ž F
15.25 110 m př. M F
15.35 100 m  Ž F                                   Tyč Ž
15.45 100 m  M F
16.00 400 m př. Ž R
16.15 400 m př. M R             Trojskok M   Výška Ž        Disk M
16.30 5000 m Ž F
17.00 5000 m M F
17.30 4x100 m Ž F
17.40 4x100 m M F

Neděle 29. srpna 2010
11.00 200 m  Ž R                                   Dálka Ž          Koule M      Oštěp Ž
11.15 200 m  M R
11.30 400 m  Ž F
11.40 400 m  M F
11.50 800 m  Ž F
12.00 800 m  M F
12.10 1500 m Ž F
12.20 1500 m M F
12.30 400 m př. Ž F
12.45 400 m př. M F                Dálka M                          Oštěp M     Koule Ž
13.00 200 m  Ž F
13.10 200 m  M F
13.20 3000 m př. Ž F
13.50 3000 m př. M F
14.20 4x400m Ž F
14.30 4x400m M F


Baráž o postup do 1.ligy žen

Hranice - neděle 5.9.2010

odjezd autobusu v 8.00 hod od stadionu Vítkovice

příjďte všechny bojujeme o postup ! hlaste se u vedoucího družstva S.Šuška !


KRAJSKÉ FINÁLE DRUŽSTEV STARŠÍHO ŽACTVA

pondělí 6.září 2010 - Třinec

Č A S O V Ý    P O Ř A D

15.30 100 m př DF    tyč H        dálka D         kladivo H     koule D 
15.45 100 m př HF       
16.00 60 m DR       
16.10 60 m HR       
16:20 800 m DF       
16.30 800 m HF        výška D                        kladivo D    koule H 
16.45 60 m DF       
16.55 60 m HF                         dálka H    
17.05 1500 m př HF       
17.20 300 m DF         tyč D     
17.30 300 m HF                                             disk H        oštěp D 
17.45 200 m př DF       
17.55 200 m př HF     výška H     
18.10 150 m DF       
18.25 150 m HF       
18.40 1500 m DF                                           disk D       oštěp H 
18.50 1500 m HF       
19.00 4 x 60 m DF       
19.10 4 x 60 m HF       
19.20 3 x 300 m DF       
19.30 3 x 300 m HF

chlapci i děvčata bojují o postup do Finále Mistrovství Moravy a Slezska

autobus odjíždí ve 13.00 hod od ZŠ Porubská 832 !!!!


Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze 2010

Pořadatel
Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub ASK Slavia Praha.

Datum
Sobota 11. a neděle 12. září 2010.

Místo
Praha - atletický stadion SK Slavia ve Vršovicích.

Časový pořad

Sobota 11. září 2010
13.00 Slavnostní zahájení
13.10 100 m př. D R      Tyč H          Výška D      Disk H
13.30 100 m př. H R
13.50 60 m  D R
14.05 60 m  H R
14.25 800 m  D R
14.40 800 m  H R
14.55 100 m př. D F                                                              Disk D
15.05 100 m př. H F
15.15 60 m  D M
15.25 60 m  H M
15.35 1500 m D F
15.45 1500 m H F
15.55 1500 m př. H F     Výška H       Tyč D
16.10 300 m  D R
16.20 300 m  H R
16.50 60 m  D F
16.55 60 m  H F
17.05 3000 m chůze D F                                 Kladivo H
17.30 3000 m chůze H F
17.55 4x60 m D F
18.05 4x60 m H F

Neděle 12. září 2010
10.00 200 m př. D R                         Dálka D   Oštěp H          Koule D
10.20 200 m př. H R
10.35 150 m  D R
10.50 150 m  H R
11.10 800 m  D F
11.15 800 m  H F
11.25 300 m  D F
11.30 300 m  H F
11.40 200 m př. D F
11.45 200 m př. H F       Dálka H                      Koule H         Oštěp D
11.55 150 m  D F
12.00 150 m  H F                                                                  Kladivo D
12.25 3000 m H F
12.45 3x300 m D F
13.00 3x300 m H F

Atletika Poruba > Startuje podzimní závodní maraton