TERMÍNY ZÁVODŮ

ATLETICKÁ TERMÍNOVKA 2019

ÚNOR   
1.2.pátekMistrovství Moravy a Slezska žactva v haleOstrava
2.2.sobotaMMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v haleOstrava
4.-10.2. JARNÍ PRAZDNINY OSTRAVA 
5.2.úterýAthletics Indoor Ostrava IIOstrava
8.-10.2.pá-neMistrovství ČR ve vícebojíchPraha-Stromovka
9.2.sobotaKIDS ATHLETICS PORUBA 2019Ostrava
10.2.neděleMistrovství ČR v chůziOstrava
16.-17.2.so-neMistrovství ČR mužů a ženOstrava
19.2.úterý2.kolo PBP 2019Globus
21.2.čtvrtekYouth Athletics Indoor Ostrava IIIOstrava
23.-24.2.so-neMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekPraha-Stromovka
    
BŘEZEN   
2.-3.3.so-neMistrovství ČR žáků a žákyňOstrava
9.3.sobotaValašská laťkaValašské Meziříčí
17.3.neděleJarní házení - Ostrava 2019Poruba
17.3.nedělechodecké závodyLugáno - Švýcarsko
19.3.úterý3.kolo PBP 2019Lesopark Myslivna
23.3.sobota1.KP minipřípravek + 1.KP přípravek - Běh okolo OlešnéOlešná
23.3.sobotachodecké závodyDudince - Slovensko
24.3.neděle1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2019Poruba
24.3.-29.3.ne-pásoustředění - tr.skupiny SP10,SP9,SP8Kamzík
26.3.úterý4.kolo PBP 2019Porubský rybník
30.3.sobotaMČR v přespolním běhu DOROST + ŽACTVOMladá Boleslav
    
DUBEN   
29.3 - 7.4.pá-neSoustředění San BenedettoItálie/San Benedetto
6.4.sobotaPoděbrady walking - MU, MČR mužů a žen v chůzi na 20 kmPoděbrady
13.4.sobotachodecké závody 1.kolo všech ligOlomouc
13.4.sobotaSprinterský trojbojPoruba
16.4.úterý2.KP minipřípravek - Atletický trojbojTřinec
20.4.sobota1.kolo DL 2019Porubská
24.4.středa1.kolo KP MLŽ - pětibojVítkovice
25.4.čtvrtek2.KP přípravek - Atletický čtyřbojTřinec
26.4.-29.4.pá-posoustředění - tr.skupiny MP7 - MP4Jeseníky
    
KVĚTEN   
1.5.středa3.KP minipřípravek + 3.KP přípravek - Májové závodyFrýdek-Místek
4.5.sobota2.kolo DL 2019Porubská
5.5.neděle1.Gigant - družstva mládežeVítkovice
7.5.úterý1.kolo KP STŽVítkovice
7.5.úterýŠtafetový pohár - okresZŠ Porubská
11.5.sobotachodecké závody 2.kolo všech ligMilovice
11.5.sobotaMMaS dospělí, junioři, dorostVyškov
11.5.sobotaAtletický čtyřbojPoruba
11.-12.5.so-neMMaS vícebojeTřinec
12.5.neděleMezinárodní mítink ChorzowChorzow/Polsko
14.5.úterý2.kolo KP MLŽVítkovice
14.5.úterýPohár rozhlasu - okresZŠ Porubská
15.5.středaAtletické závody - LentilkyádaPoruba
16.5.čtvrtek2.kolo KP STŽOpava
18.5.sobota4.KP přípravek - Běh Národním sademŠtramberk
18.5.sobota1.kolo extraligyPlzeň
21.5.úterýAtletický trojboj - okresZŠ Porubská
22.5.středaZdatný páťák 2019ZŠ Porubská
22.5.středaVýběry do sportovních třídZŠ Porubská
23.5.čtvrtek3.kolo KP MLŽOpava
25.5.sobotachodecké závody 3.kolo všech ligOpatov
25.5.sobota2.Gigant - družstva mládežeOlomouc
26.5.neděleMMaS starší žactvoZnojmo
28.5.úterýŠtafetový pohár - republikové finále (8. ročník)Vlašim
30.5.čtvrtek4.KP minipřípravek - Atletické závodyKopřivnice
31.5.-3.6.pá-posoustředění - tr.skupiny B1,B2Jeseníky
    
ČERVEN   
31.5.-2.6.pá-neMČR ve vícebojích mládežeZlín
1.6.sobota2.Krajský vrhačský pohár mládeže 2019Třinec
4.6.úterýOlympiáda 1. - 3. ročník PORUBAZŠ Porubská
5.6.středaOlympiáda 4. - 5. ročník PORUBAZŠ Porubská
6.6.čtvrtekOlympiáda 2. stupeň PORUBAZŠ Porubská
6.6.čtvrtek3.kolo KP STŽTřinec
8.6.sobota3.kolo DL 2019Porubská
11.6.úterýKrajský chodecký pohár mládeže 2019Poruba
11.6.úterýPohár rozhlasu - republikové finále (51. ročník)Plzeň
13.6.čtvrtek4.kolo KP MLŽTřinec
15.-16.6.so-neMČR mužů a žen do 22 letPraha
15.6.sobotaAtletické závodyPoruba
17.6.pondělíKP MSK mladší žactvo - jednotlivciFrýdek-Místek
18.6.úterýKP MSK starší žactvo - jednotlivciTřinec
18.6.úterý5.KP minipřípravek - Atletický trojbojPoruba
20.6.čtvrtekZlatá TretraOstrava
25.6.úterý5.KP přípravek - Atletický čtyřbojPoruba
24.-26.6.po-stLetní Olympiáda dětí ČRJablonec
29.-30.6.so-neMČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekOlomouc
    
ČERVENEC   
6.7.sobotaMU CZE-HUN-POL-SLO-SVK juniorů a juniorekMaďarsko
13.7.sobotaMU CZE-HUN-SLO-SVK dorostenců a dorostenekSlovensko
18.-21.7. 25th European Athletics U20 ChampionshipsBorås / Švédsko
21.7.sobotachodecké závody 4.kolo všech ligNové Město nad Metuji
20.-28.7. 15th European Youth Olympic FestivalBaku / Azerbajdžán
26.-27.7.so-neMČR mužů a ženBrno
    
SRPEN   
3.8.sobota4.kolo 1.ligy mužůPřerov
5.8.-9.8.po-páPříměstský tábor - 1. turnus roč. 2008-2011Ostrava
12.8.-16.8.po-páPříměstský tábor - 2. turnus roč. 2007-2005Ostrava
17.8.sobota3.Krajský vrhačský pohár mládeže 2019 - VC OpavyOpava
17.8.sobotaZlín 2019Zlín
20.8.úterýKP MSK M,Ž,JUN,DOR - jednotlivciVítkovice
24.8.sobota2.kolo extraligyDukla Praha
27.8.úterý4.Krajský vrhačský pohár mládeže 2019Ostrava
    
ZÁŘÍ   
3.9.úterý4.kolo KP STŽFrýdek-Místek
5.9.čtvrtek5.kolo KP MLŽFrýdek-Místek
14.9.sobota3.Gigant - družstva mládežeBřeclav
15.9.neděleMMaS starších žáků a starších žákyňUherské-Hradiště
17.9.úterý6.KP minipřípravek - Atletický čtyřbojVítkovice
19.9.čtvrtek6.KP přípravek - Atletický čtyřbojVítkovice
20.-22.9.pá-neMČR žáků a žákyňKolín
22.9.neděleMMaS mladší žactvoHranice
24.9.úterý7.KP minipřípravek - Atletické závodyFrýdek-Místek
25.9.středa5.Krajský vrhačský pohár mládeže 2019Frýdek-Místek
26.9.čtvrtek7.KP přípravek - Atletické závodyFrýdek-Místek
    
ŘÍJEN   
5.10.sobotaMČR družstev žactvoPraha
6.10.neděleFinále Moravy družstev mlad.žactvaŠumperk

 

sledujte pravidelně kalendář ČAS 

http://online.atletika.cz/kalendar/

 

Atletika Poruba > Kalendář > TERMÍNY ZÁVODŮ

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video