TERMÍNY ZÁVODŮ

ATLETICKÁ TERMÍNOVKA 2018

LEDEN   
6.1.sobotaZahajovací závody jun, dorOstrava
13.-14.1.so+neMMaS ve vícebojích v haleOstrava
18.1.čtvrtek1.závod - Porubský běžecký pohár 2018Porubská
20.1.sobotaKrajský přebor dospělých, dor + junOstrava
21.1.neděleKrajský přebor žactvaOstrava
25.1.čtvrtekMítink EA-Czech Indoor GalaOstrava
27.-28.1.so+neMistrzostwa Województwa ŠlaskiegoOstrava
30.1.úterýTřinecká laťkaTřinec
    
ÚNOR   
2.2.pátekMMaS žactva v hale Ostrava
3.2.sobotaMMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekOstrava
8.2.čtvrtekAthletics Indoor Ostrava IOstrava
9.-11.2.pá-soMistrovství ČR ve vícebojíchPraha
10.2.sobotaKIDS ATHLETICS PORUBA 2018Ostrava
11.2.neděleMistrovství ČR v chůziPraha
13.2.úterýAthletics Indoor Ostrava IIOstrava
15.2.čtvrtek2. závod - Porubský běžecký pohár 2018Globus
17.-18.2.so+neMistrovství ČR mužů a ženPraha
20.2.úterýYouth Athletics Indoor Ostrava IIIOstrava
24.-25.2.so+neMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekOstrava
    
BŘEZEN   
3.-4.3.so+neMistrovství ČR žáků a žákyňOstrava
11.3.neděleMeziměstské utkání mladšího žactva Praha-Brno-Bratislava-OstravaPraha-Stromovka
17.3.sobota1.KP přípravek BP + ML 2018 - Běh okolo Olešné Olešná
20.3.úterý3. závod - Porubský běžecký pohár 2018rybník Poruba
24.3.sobotaMistrovství ČR v přespolním běhu dorosty a žactvoDolní Dobrouč
    
DUBEN   
5.4.čtvrtek4. závod - Porubský běžecký pohár 2018stadion MK Seitl
7.4.sobotaVelikonoční házení - Poruba 2018Vrhačská areál Ostrava
7.4.sobota1.kolo - Porubská DLstadion Porubská
14.4.sobotaVrhačský mítinkRybnik - Polsko
14.4.sobota1.kolo - Ostravská DLstadion Porubská
16.4.pondělí2.kolo KP v chůzi - MLŽ 1000m STŽ 2000mVítkovice
19.4.čtvrtek2.KP přípravek ML 2018 - Atletický trojboj (100, dálka, raketka)Třinec
24.4.úterý2.KP přípravek BP 2018 - Atletický čtyřboj (60, dálka, míček, 500)Třinec
26.4.čtvrtek1.kolo KP MSK mladší žactvo - PĚTIBOJTřinec - Vítkovice
21.-27.4.so-páatletické soustředění žactvoWisla, Polsko
28.4.sobota1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018Opava
    
KVĚTEN   
1.5.úterý3.KP přípravek BP + ML 2018 - Májové závodyFrýdek-Místek
3.5.čtvrtekŠtafetový pohár - okresstadion Porubská
3.5.čtvrtek1.kolo KP MSK starší žactvoOpava
5.5.sobota1. kolo GIGANT družstva mládežOlomouc
5.5.sobota2.kolo - Porubská DL stadion Porubská
8.5.úterýVelká cena OlomouceOlomouc
9.5.středaPohár rozhlasu 2018 - okres IIIstadion Porubská
10.5.čtvrtek2.kolo KP MSK mladší žactvoOpava
10.5.čtvrtekPohár rozhlasu 2018 - okres IVstadion Porubská
12.5.sobotaKP MSK mladší žactvo Opava
12.-13.5.so-neMistrovství Moravy a Slezska ve vícebojíchTřinec
15.5.úterýZdatný páťák 2018stadion Porubská
15.5.úterýVÝBĚRY DO STstadion Porubská
16.5.středaKP MSK starší žactvo + KP chůzeFrýdek-Místek
19.5.sobota1.kolo Extraligy mužů a ženPraha
19.5.sobota1.kolo 2.ligy dospělých - skupina EOlomouc
19.5.sobota4.KP přípravek BP 2018 - Běh Národním sademŠtramberk
20.5.neděle2.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018Poruba - Martinov
22.5.úterýOlympiáda 1.stupně Poruba - 1.denstadion Porubská
22.5.úterý2.kolo KP MSK starší žactvoTřinec
23.5.středaOlympiáda 1.stupně Poruba - 2.denstadion Porubská
24.5.čtvrtek3.kolo KP MSK mladší žactvoTřinec
24.5.čtvrtekOlympiáda 2.stupně Porubastadion Porubská
26.5.sobota2. kolo GIGANT družstva mládežBřeclav
26.5.sobota2.kolo - Ostravská DLstadion Vítkovice
26.-27.5.so+neHALPLUS - Werfertage 2018Halle (Saale)
29.5.úterý4.kolo KP v chůzi - MLŽ 2000m STŽ 2000mPoruba
31.5.čtvrtek4.KP přípravek ML 2018 - Atletické závodyKopřivnice
    
ČERVEN   
1.-3.6.pá-neMistrovství ČR víceboje jun+dor+žactvoKolín
3.6.neděleMistrovství Moravy a Slezska staršího žactvaBrno
6.6.středaKontinentální pohár na nečistoOstrava
9.6.sobotaMezistátní utkání dorostuSlovinsko
9.6.sobota2.kolo 2.ligy dospělých - skupina EHranice
13.6.středaMítink IAAF-Zlatá tretra OstravaOstrava
16.6.sobotaMezistátní utkání juniorů a juniorekVyškov
16.6.sobota3.kolo - Porubská DLstadion Porubská
17.6.neděleKP mužů, žen,juniorů, juniorek a dorostuOstrava
17.6.neděleMistrovství Moravy a Slezska mužů, žen,juniorů, juniorek a dorostuOstrava
19.6.úterý3.kolo KP MSK starší žactvoFrýdek - Místek
21.6.čtvrtek3.kolo KP MSK mladší žactvoFrýdek - Místek
23.6.sobota3.kolo - Ostravská DLstadion Porubská
23.-24.6.so+neMistrovství ČR juniorů a dorostenců Praha - Dukla
26.6.úterý5.KP přípravek ML 2018  - Atletický trojboj (60, dálka, raketka)stadion Porubská
27.6.středa5.kolo KP v chůzi - MLŽ 1000m STŽ 3000mHavířov
28.6.čtvrtek3.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018Třinec
28.6.čtvrtek5.KP přípravek BP 2018 - Atletický čtyřboj (60, dálka, raketka, 800) stadion Porubská
30.6.sobota2. kolo extraligy mužů a ženOstrava 
30.6.sobota3.kolo 2.ligy dospělých - skupina EHranice
    
ČERVENEC   
5.-8.7.čt-neMISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LETGyor
8.7.neděleMezistátní utkání do 23 letPolsko - Jelenia Gora
10.-15.7.út-neMISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮTampere
28.-29.7.so+neMistrovství ČR mužů a žen na drázeKladno
    
    
SRPEN   
7.-12.8. MISTROVSTVÍ EVROPYBerlín
8.8.středaZLÍN 2018Zlín
18.8.sobota4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018 - VC OpavyOpava
25.8.sobota4.kolo 2.ligy dospělých - skupina EŠumperk
28.8.úterý5.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018Ostrava - Vítkovice
    
ZÁŘÍ   
1.-2.9.so+neMistrovství ČR mužů a žen do 22 let na drázeOstrava 
4.9.úterý4.kolo KP MSK starší žactvoTřinec
6.9.čtvrtekFinále KP MSK mladší žactvoFrýdek - Místek
8.9.sobota6.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018Havířov-Kudeříkova
8.-9.9.so+neIAAF KONTINENTÁLNÍ POHÁROstrava 
10.-12.9.po-stEuropean Kids Athletics Games (do 15 let)Brno
13.9.čtvrtek6.KP přípravek BP 2018 - Atletický čtyřboj (60, dálka, raketka, 600)Vítkovice
15.9.sobotaMistrovství Moravy a Slezska družstev starších žákůOlomouc
16.9.neděle2. kolo GIGANT družstva mládežVítkovice
18.9.úterý6.KP přípravek ML 2018 - Atletický čtyřboj (50, 500, dálka, míček)Vítkovice
20.9.čtvrtek7.KP přípravek BP 2018 - Atletické závodyFrýdek-Místek
22.-23.9.so+neMistrovství ČR žáků a žákyň na drázeJablonec
25.9.úterý7.KP přípravek ML 2018 - Atletické závodyFrýdek-Místek
29.9.sobotaMezistátní utkání žactvaMaďarsko
30.9.neděleMistrovství Moravy a Slezska mladšího žactvaBlansko
    
ŘÍJEN   
6.10.sobotaMistrovství ČR družstev starších žákůOlomouc
7.10.neděleMistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žákůŠumperk
    
LISTOPAD   
3.11.sobotaHornická desítkaFrýdek-Místek
11.11.neděleMistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhuMartinov-Poruba
24.11.sobotaMČR v přespolním běhuKostelec-Alfrédov

 

sledujte pravidelně kalendář ČAS 

http://online.atletika.cz/kalendar/

 

Atletika Poruba > Kalendář > TERMÍNY ZÁVODŮ