12 medailí z mezinárodního mítinku v Bielsko-Biale

9.6.2019

Zoom gallery Tak jako dá se říci již tradičně, se koná v polovině června v Polském městě Bielsko-Biala mezinárodní atletický mítínk. Tradičně za účasti polských, českých, německých, italských, běloruských či litevských atletů a atletek. Takže o konkurenci není nikdy nouze :-). I v letošním roce se na tyto závody na základě pozvání pořadatele vydala početná porubská skupina. V Bielsko-Biale se obecně hodně daří a osobní rekordy se překonávají jak na běžícím páse! Tak tomu bylo i letos...

Kategorie mladšího žactva je hodnocena na tomto polském mítinku co se týče medailových umístění hned na prvních šesti místech, takže o motivaci opravdu není nouze :-). A tak zde máme i medailová umístění na 60m a 600m.
Výsledky zde:
Zoom gallery

V kategorii staršího žactva je medailové ohodnocení již standardně na první tři místa. V Polsku jsou kromě standardních technických disciplín také některé disciplíny postaveny trošku jinak... Namísto 60m se již běhá 100m, nebo místo 100m překážek dívek se běhá 80m překážek dívek (zde jsou navíc jiné náběhové vzdálenosti a mezery mezi překážkami). Přes to všechno naše žactvo dováží 7 medailí!!
Výsledky zde:
Zoom gallery

Po dopoledním programu následoval také program odpolední. Tento je již zaměřen na dorost a starší kategorie. I zde se dařilo porubským barvám a zlato si odváží naše ostřílené oštěpařky.
Výsledky zde:
Zoom gallery

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > 12 medailí z mezinárodního mítinku v Bielsko-Biale

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video