2. kolo družstev staršího žactva v Ostravě

12.7.2020

Zoom gallery V úterý 7.7. se na městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích konalo druhé kolo družstev staršího žactva. Vzhledem k prázdninovému "módu" velké části atletů a atletek těchto věkových kategorií, se dalo očekávat, že žádný tým nebude v plném obsazení a to se také potvrdilo! Počasí měli atleti příjemné a tak i závody byly i vzhledem k finálním počtům účastníků poměrně pohodové. A jak se tedy dařilo našim děvčatům a chlapcům?

 

 

Chlapci se sešli ve velmi slabém počtu a to 5 atletů ve složení Boďa Adam, Dostál Daniel, Hrabovský Michal, Charvátek Jan, Teslík Maxim. Je ovšem tyto mladé atlety potřeba opravdu pochválit, protože se závodu účastnili a bojovali!! Ne všem a ne vše se dařilo. Zasloužili se v otmto malém počtu ovšem o velice pěkné 5. místo celkového pořadí družstev ve 2. kole. Mezi nejlepší bodovače družstva patří Teslík Maxim se 17,75body následován Boďou Adamem s 12,75body.

Celkové pořadí bodování chlapců družstev:
Zoom gallery

A jak to vypadá s naší tradiční anketou o nejlepšího bododvače družstev a speciální dort po dvou kolech?
Zoom gallery


DĚVČATA
Děvčatům se podařilo i přes prázdninový "mod" sejít v daleko větším počtu než u chlapců a to jím mimo jiné také pomohlo k celkovému výbornému 2.místu v kraji na 2.kole družstev. Mezi nejlepší bodovačky tohoto kola se řadí Holšánová Amálie s 21,25body, Válková Nina s 15,75body, Hlaváčová Klára se 14body a Březná Gabriela s 13,75body.

Celkové pořadí bodování děvčat družstev:
Zoom gallery

A jak to vypadá s naší anketou nejlepších bodovaček družstev po dvou kolech? Kdo bojuje o speciální dort pro nej bodovače :-)?
Zoom gallery

 

Všem atletům a atletkám děkujeme za účast na těchto závodech, přestože jsou prázdniny a trávite svůj čas jinak než jen ve škole a na trénincích ;-)!

Kompletní výsledky zde -https://online.atletika.cz/vysledky/44901/

Fotogalerie zde -https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10157483099058364

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > 2. kolo družstev staršího žactva v Ostravě

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video