3.kolo družstev v Třinci je minulostí...

9.6.2019

Zoom gallery Ve čtvrtek 6.6. se konalo v Třinci za teplého slunného počasí již třetí a tím poslední kolo družstev před letními prázdninami. U děvčat v tomto kole šlo o potvrzení jejich pozice a to špičky v kraji. U chlapců jsme bohužel díky velkému oslabení způsobenému školními výlety :-(... očekávali jak to vůbec dopadne... Školní akce jako takové neovlivníme, ale u některých škol, by se určitě dalo přemýšlet o termínech takových akcí - myšleno mimo hlavní část závodní sezony. Na druhou stranu je potřeba chlapce, kteří nakonec s námi vyrazili nutno hodně pochválit za jejich bojovnost.

Děvčata, přestože část z nich také byla část na školních výletech (ne takové množství jak u chlapců) dokázala i ve třetím kole zvítězit a aniž bychom chtěli předbíhat, tak postup děvčat na Mistrovství Moravy a Slezska družstev je v podstatě hotovou záležitostí! Nejlepšími bodovačkami tohoto kola byly - Bártová Daniela s 30body za kouli, disk a kladivo následována Toovou Klárou s 22,75b (100m př, výška, 4x60m) a Homolkovou Valentýnou 20b (dálka, výška, 4x60m).

Tabulka družstev - dívky:
Zoom gallery

U chlapců, kde chyběla v podstatě polovina družstva bylo jasné, že obhájit 3. místo z předchozích dvou kol bude nereálné... a tak bylo otázkou jak se chlapcům bude dařit v tomto kole. Nakonec z toho bylo velice pěkné 5. místo. V celkovém pořadí mají chlapci po třech kolech stejný počet bodů jako Třinec a tak o tom, kdo bude postupovat na Mistrovství Moravy a Slezska družstev rozhodne poslední 4. kolo, které se koná již 3.9. ve Frýdku-Místku! Nejlepšími bodovači tohoto kola byli Teslík Maxim se 17body (60m,150m,300m) následovaný Ruferem Matějem s 10,75b (dálka, 150m, 4x60m) a Liškou Alexandrem s 10b (disk, koule, oštěp).

Tabulka družstev - chlapci:
Zoom gallery

Zároveň došlo ke změnám v pořadí o speciální dort. Další možnost získání bodů do této soutěže bude již 3.9. ve Frýdku-Místku!

Zoom gallery

Zoom gallery

Děkujeme všem zúčastněným atletům a atletkám za výbornou reprezentaci našeho klubu!!! O letních prázdninách naberte sílu :-). Na družstvech v září budou opravdu potřeba!

Fotogalerie ZDE

Kompletní výsledky ZDE

 

 

 


 

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > 3.kolo družstev v Třinci je minulostí...

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video