Adam Zajíček bronzový na republice v chůzi !

13.2.2017

O víkendu proběhly v Praze ve Stromovce hned dva halové šampionáty ČR. Mistrovství České republiky v chůzi a ve vícebojích. Na obou šampionátech jsme měli svá želízka v ohni. Medailově se zadařilo chodcům, když bronzovou medaili v chůzi žáků na 3000m získal Adam Zajíček. Vynikající šesté místo přidala ještě Vivien Uvírová. Mezi vícebojaři se sedmým místem blýskl Adam Fiala. Všichni v osobácích - GRATULUJEME !

Zoom gallery

Chodecký šampionát nám určitě ještě okomentují naši trenéři chůze, ale cílem byly osobní rekordy a útok na medili. Můžeme pouze gratulovat -  100% splněno :-) Adam Zajíček se stal historicky druhým porubským chodeckým medailistou v novém klubovém rekordu, Vivien Uvírová se medailovým pozicím nezadržitelně blíží (už jen necelých 26 sekund) a také vylepšila klubový rekord.

Zoom gallery

MČR v chůzi na 3000m - Praha 2017

3.místoAdam Zajíček 17:33.12
6.místoVivien Uvírová 18:29.08

kompletní výsledky zde http://online.atletika.cz/vysledky/27876

Zoom gallery

Zoom gallery

Zoom gallery

Vícebojaři přijeli se skromnějšími cíli pouze Adam Fiala mluvil odvážně o svém útoku na osobák. Nakonec v nabitém a velmi kvalitním závodě můžů obsadil 7.místo v osobním a klubovém rekordu - mise splněna ! Holkám (Tereza a Lucka) ani Filipovi Zdražilovi se úplně nadařilo, ale účast na republikovém šampionátu se počítá a hlavně výborná příprava na MČR jednotlivců.

Zoom gallery

MČR ve vícebojích 2017

komletní výsledky zde http://online.atletika.cz/vysledky/27870/715

Zoom gallery

Zoom gallery

za foto děkujeme - JOJKA.CZ -

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Adam Zajíček bronzový na republice v chůzi !

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video