Ani MČR žactva porubským barvám úspěch nepřineslo

2.3.2014

Letošní halová sezóna se do porubských tabulek určitě nezapíše výrazným písmem. Na žádném z republikových šampionátů jsme nezískali ani medaili a tuto nepříznivou bilanci nezměnila ani čtveřice žactva, která o tomto víkendu bojovala na MČR žactva v Jablonci. Jak dopadla porubská čtyřka? Čtěte dále! Foto a Video uvnitř aktuality!

 

 

Barbora Hadašová - 60 m př., výška

Zoom gallery

Na překážkách Barča zaběhla svůj standard (9,54) , který ovšem na nejrychlejší závdonice ani finále nestačil. Ve výšce zabrnkala na nervy již na úvodních výškách. Laťka doteky ještě ustála. Nicméně na výšce 150cm už Barče nepomohlo ani štěstí a se soutěží se rozloučila.

 

 

 

 

 

Radim Motyčka - 60m př.

Zoom gallery

 

Výrazně vylepšený osobák na překážkách (9,05). Ani tento čas na nejlepší osmičku závodníků nestačil. Radim musí být ovšem se svým výkonem spokojený.

 

Lukáš Martiňák - 60m př.

Zoom gallery

Nepodařený start vzal hned zpočátku Lukášovi veškeré naděje na finalové umístění. Snaha dohonit soupeře se nepotkala s technikou a výsledný čas (9,18) byl jen důsledkem zpackaného závodu.

 

Quang Nguyen - koule

Zoom gallery

Pro Luba první velký závod. Psychická nevyzrálost na velkých závodech se podepsala i na koulařském projevu. Ustrašené hody, kdy koule neatakovala ani 10m (téměř 2m za osobním rekordem!!), si Lubo určitě bude dlouho pamatovat - nebo je raději vymaže z paměti?

 

 

 


 

Jak již bylo řečeno toto mistrovství, stejně jako další halové šampionáty v této sezóně si určitě za rámeček nedáme.  Věříme, že pro naše atlety, kteří se zúčastnili těchto závodů, to byla velká zkušenost, byť negativní.  

Všchny šampionáty ukázaly obrovský nárust výkonnosti české atletiky. Chceme-li být konkurence schopní musíme se přizpůsobit. Již brzy i v Porubě proběhnou změny v trenincích tak, aby i porubská atletika byla na výsluní! Nicméně, a to je nejdůležitější - pořád je to na Vás - ATLETI!!!  Je třeba makat, tvrdě trénovat a závodit!!!

 

Kompletní výsledky ZDE

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Ani MČR žactva porubským barvám úspěch nepřineslo

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video