ATLET MĚSÍCE - SRPEN

11.9.2015

Máme tady nový školní rok a atletická sezóna frčí naplno. Přesto se ještě vrátíme k prázdninám a vyhlásíme naší tradiční anketu ATLET MĚSÍCE. V srpnu bylo závodu minimum a tak máme malé překvapení. Více se dozvíte v aktualitě. Kdo se tedy stal atletem měsíce srpna 2015.

atletkami měsíce srpna se tentokrát staly:

Zoom gallery

V letošním roce měla i naše starší přípravka možnost se na svou podzimní sezónu připravovat se svými trenéry již po celý srpen! Ne každý malý atlet toho využil, ale ti co se tréninků účastnili, jistě nelitovali. Plno zábavy, trocha potu J, žádná nuda a srpnové tréninky přinesly hned na svém prvním závodě v podzimní sezóně nemalé osobní výkony. Dvě z níže uvedených děvčat si totiž i díky těmto srpnovým tréninkům na celoevropských atletických hrách v Brně vylepšily své osobáky na 60m.

Za ten nejlepší výkon pro tyto děvčata (ročník 2004) lze ovšem bezesporu považovat jejich výkon ve štafetě na 4x60m, kde časem 36,75s byly jednak důstojnými soupeřkami mladších žákyň (ročníky 2002-2003), ale hlavně pokořily letitý klubový rekord z roku 1990 o 1,26s!!!

Nový klubový rekord starší přípravky děvčat na 4x60m je nyní 36,75s!

Atletem měsíce srpna 2015 jsou tedy děvčata, která v srpnu nelenila a podařilo se jim jejich píli proměnit v nový klubový rekord ve štafetě na 4x60m a to ve složení Fialová Dominika, Petrová Nina, Toová Klára, Zdražilová Denisa.

 

Děvčata gratulujeme!!!

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > ATLET MĚSÍCE - SRPEN

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video