ATLETI MĚSÍCE - hala 2020

14.4.2020

Letošní hlavní sezóna se zatím nikam neposunuje a tak můžeme bilancovat a hodnotit veleúspěšnou halovou sezónu 2020. Atletika Poruba zažívala opravdové medailové žně na republikových šampionátech a tak se vratmě k tomu nejkrásnějšímu prostřednictvím naší anktety ATLET MĚSÍCE. Vzhledem k objektivním problémům jsme zatím neměli čas slavnostně vyhlásit vítěze. Pojďme na to.

Zoom gallery

ATLET MĚSÍCE - BŘEZEN 2020

Melanie měla v hale super formu i přesto že ji brzdily zdravotní problémy. Na halovém MČR žactva vybojovala svou první individiální medaili na 300m a je nedílnou součástí našich medailových štafet. Gratulujeme.

Zoom gallery

ATLET MĚSÍCE - ÚNOR 2020

Lucka je již druhým rokem juniorka a ve svém oblíbeném trojskoku si opět doskočila pro medaili z MČR. Již nakoukla i do reprezentace tak držíme palce. Stříbrná medaile a osobák se počítá. Lucce gratulujeme.

Zoom gallery

ATLET MĚSÍCE - LEDEN 2020

Výbornou halovou sezónu prožíval Dan Kovář. První rok mezi juniory vlétl jak uragán, překonával ve sprintech jeden klubový rekord za druhým a nakonec vybojoval zaslouženou medaili na MČR na oblíbené dvoustovce. Velká gratulace Dankovi.

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > ATLETI MĚSÍCE - hala 2020

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video