Atleti z oválu na Sky Race? A rovnou jako mistři republiky....?

10.6.2021

Zoom gallery Jsme sice atletický oddíl, ale ve svých řadách nemáme jen "čistokrevné" atlety z dráhy. Máme zde také hasiče, běžce do vrchu, fotbalisty, florbalisty, hokejisty, tenisty apod... Jde vidět, že atletika jako taková je výbornou průpravou pro všechny sporty... 

Jedním z příkladů může být například Terka Stryková, která se kromě atletiky věnuje taky závodům Sky race!

V sobotu 5.6. 2021 se konaly závody LHUT a tak jsme požádali Terku o zhodnocení závodu, jakožto novopečené Mistryně České republiky!!! Níže pár slov Terezky, které tímto mooooc gratulujeme :-)!

 

 

Stryková Tereza - mistryně ČR ve Sky Race -> "dá se skloubit atletika s horským během? Dá. V týdnu ovál a o víkendu nějaký ten kopeček :-). Již třetí sezonu běhám zimní etapový závod na Lysou horu. Tuto sobotu jsem se postavila na start trasy Sky race v rámci závodu LHUT (Lysá Hora Ultra Trail). S převýšením 2100m, o délce 31 km s 2 výstupy na Lysou horu. Tato trasa byla zároveň vyhlášena jako MČR juniorů a U23 (tuto informaci jsem zjistila den před startem). Závod jsem si užívala od startovního výstřelu po dobu 4 hodin a 47 minut, kdy jsem proběhla cílovou bránou. Cestou přišla i nějaká ta krizička, ale nebylo to nic vážného, prostě standard, který k horským běhům patří. Odměnou bylo 1. místo v kategorii juniorek. A pokud vše klapne, budu nominována na MS mladých do Itálie v kategorii 15-17 let."

 

Gratulujeme a držíme palce na případném MS mladých v Itálii!!

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Atleti z oválu na Sky Race? A rovnou jako mistři republiky....?

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video