Atletický svaz plně podporuje náš klub !

9.1.2011

Náš klub dlohodobě vykazuje vynikající výsledky při práci s mládeží. Patříme mezi "TOP 5" v České republice (Praha, Kladno, Olomouc, Opava, Poruba) což už je ale všeobecně známá věc. Český atletický svaz si váží naší práce a našeho přínosu pro atletiku, ale i pro zdravý plnohodnotný rozvoj sportuchtivých dětí a pravidelně nás podporuje v našem úsilí o získání dotací na činnost a pořádání akcí nejrůznějšího druhu. Představujeme vám dopis ČAS, který hodnotí a podporuje činnost našeho klubu.

  Zoom gallery

Pravidelně pořádáme pro naše členy nespočet sportovních akcí a závodů, výcvikové tábory a další. Samozřejmě se intenzivně věnujeme i těm nejmenším v naší atletické přípravce. Naše spolupráce ze ZŠ Porubská 832 je ne vynikající úrovni a na škole máme v každém ročníku jednu sportovní atletickou třídu s členy našeho klubu.

V součastnosti se přípravě dětí a mládeže v našem klubu věnuje 15 trenérů. Děkujeme vám za důvěru v naší činnost a budeme se snažit udržet vynikající úroveň atletické přípravy v našem klubu.

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Atletický svaz plně podporuje náš klub !

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video