PŘÍPRAVKA - termíny 2020

8.1.středa Meziokresní přebor přípravek 60mOpava
21.1.úterý1.PBP 2020areál Porubská
8.2.sobota Kids Athletics Poruba Vítkovice
10.2.-13.2.po-čt Příměstský tábor - jarníPoruba
18.2.úterý2.PBP 2020 Lesopark Poruba
10.3.úterý3.PBP 2020 Lesopark Globus
14.3.sobota 1.BPP - Běh okolo Olešné Frýdek-Místek
14.3.sobota 1.ALM - Běh okolo Olešné Frýdek-Místek
24.3.úterý4.PBP 2020 Porubský rybník
1.4.středa 1.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
11.4.pátek Velikonoční běh PorubaPoruba
17.4.pátek 1.kolo Diamantová liga-školičkaPoruba
18.4.sobota 1.kolo Diamantová liga-přípravkaPoruba
21.4.úterý 2.ALM - Atletický trojbojTřinec
22.4.středa 2.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
23.4.čtvrtek 2.BPP - Atletický čtyřbojTřinec
25.4.sobota Sprinterský trojboj-žactvo,přípravkaPoruba
1.5.pátek 3.BPP - Májové závody Frýdek-Místek
1.5.pátek 3.ALM - Májové závody Frýdek-Místek
9.5.sobota 2.kolo Diamantová liga-školičkaPoruba
10.5.neděle 2.kolo Diamantová liga-přípravkaPoruba
15.5.pátek Porubský skokan-skok dalekýPoruba
20.5.středa Lentilkyáda 2020Poruba
26.5.úterý 4.ALM - Atletické závody Kopřivnice
27.5.středa 3.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
28.5.čtvrtek 4.BPP - Atletické závody Kopřivnice
30.5.sobota Ostravský přebor přípravek (atletické disciplíny)Poruba
1.6.pondělí Porubské házení -raketka, medicinbalPoruba
5.6.pátek 3.kolo Diamantová liga-školičkaPoruba
6.6.sobota 3.kolo Diamantová liga-přípravkaPoruba
17.6.středa Family Spike 2020Poruba
23.6.úterý 5.ALM - trojboj (60, dálka, raketka)areál Porubská
25.6.čtvrtek 5.BPP - čtyřboj (60,dálka, raketka, 800)areál Porubská
6.7.-10.7.po-pá 1.turnus Příměstský táborZábřeh
10.8.-14.8.po-pá 2.turnus Příměstský táborZábřeh
17.8.-21.8.po-pá 3.turnus Příměstský táborZábřeh
24.8.-28.8.po-pá Letní soustředění žactvo skupina Toová 
8.9.úterý 6.ALM - Atletický čtyřboj Vítkovice
17.9.čtvrtek 6.BPP - Atletický čtyřboj Vítkovice
22.9.čtvrtek 7.ALM - Atletické závody Frýdek-Místek
24.9.čtvrtek 7.BPP - Atletické závody Frýdek-Místek
30.9.středa 4.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
21.10.středa 5.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
11.11.středa 6.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
3.12.čtvrtek Mikulášský běhPoruba
    
   zkratky závodů: 
   PBP - Porubský běžecký pohár 
   ALM - Atletická liga minipřípravky 
   BPP - Beskydský pohár přípravky 
Atletika Poruba > Kalendář > PŘÍPRAVKA - termíny 2020