Bronzová medaile Ondry Kaděrky z MČR

25.6.2012

Letošní Mistrovstí České republiky dorostu a juniorů v Praze přineslo medailovou radost i do Poruby. Zasloužil se o ni Ondra Kaděrka v dálce dorostenců za výkon 672 cm. GATLUJEME !

Krásné počasí, závody v hlavním městě a na závěr také krásný úspěch Porubské atletiky.  Tak by se dal shrnout poslední víkend. Sedmičlenná výprava vyrazila v Pátek vlakem na mistrovství České republiky v dorosteneckých a juniorských kategoriích. Katka Ledvoňová, Míša Valentová, Martin Dopirák, Patrik Kadlčík, Kuba Dedek, Ondra Kaděrka a Adam Fiala.

Sedm statečných porubáků se začalo postupně zapojovat do bojů o medaile. Většinou všichni závodili na úrovni osobáků, nebo si je překonávali. Někdo se rval s technikou a dvěma našim při enormní snaze závod nevyšel podle představ.

Míša Valentová moc chtěla, ale právě jí to nelítalo a za 34,12 m skončila 12. Kuba Dedek měl na finále v dálce, daleký přešlap však nestačil a výkon 585 stačil na 14. Místo. Patrik Kadlčík předvedl takový svůj průměr a za výkon 44,16 obsadil 13. místo. Katka Ledvoňová běžela svůj rozběh v silném protivětru a tak může být spokojená s časem 13,33, i když to na postup nebylo a nakonec skončila 22. Martin Dopirák si vyrovnal osobák a zažil poprvé atmosféru velkého závodu.

Výkon 320 a 14.místo. Adam Fiala se po pokaženém oštěpu parádně vyhecoval na překážkách a v dálce. Osobáky 15,33 a 644 byly jen těsně za vysněným osmičlenným finále.

Na závěr je nutné vyzdvihnout opět famózního a již tradičního medailistu Ondru Kaděrku, který v podstatě jezdí na republiku pro medaileJ Ta letošní je již čtvrtá a je moc vydřená! Nicméně zasloužená! Ondra skočil do dálky 672 cm a skončil 3.!!! Navzdory zdravotním problémů, které Ondru v květnu provázely se opět dokázal připravit a ve velkém stylu zazávodit jako starý mazák v pravou chvíli!!! Velká gratulace k osobáku a medaili.

Celé tři dny byly velmi příjemné a kamarádská atmosféra nás provázela i večer po závodech v metru či po cestě domů.

Díky patří všem!!!!  Martin Olšer

  Zoom gallery

kompletní výsledky MČR

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Bronzová medaile Ondry Kaděrky z MČR

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video