Bronzová medaile z Mistrovství Moravy a Slezska vícebojů!

25.1.2015

Vynikající třetí místo a bronzovou medaili pro porubské barvy vybojoval Saša vávra na halovém mistrovství ve vícebojích. Do soutěže se zapojilo celkem 15 porubských jmen. Informace z mistrovství jste mohli celý víkend sledovat na našem Facebookovém profilu. Pokud nevíte, jak to vše dopadlo a jak se dařilo Porubákům čtěte dále!

  

 

img_3981.jpg

Žákyně

Obrovským překvapením pro nás byl výkon Lucie Hrbáčové. Jako mladší žákyně jela na víceboj pouze na "zkušenou". V konkurenci starších holek se vůbec neztratila a skončila jako nejlepší porubačka na 17. místě. Hned v závěsu za Anna Holonovou. 25. pozici obsadila Holonová Kateřina, o příčku hůře byla díky nepovedené dálce Klaudie Beranová. 27. pozici obsadila Tereza Vlčková, která rovněž jako mladší žákyně zanechala velmi příjemný dojem. Marie Kočí (28. pozice) se ve víceboji hledala. Lucie Krupicová na 32. příčce neměla nárok na lepší umístění. Bohužel ten den se jí nepovedlo vůbec nic. Zastoupení porubských žákyň uzavírá na 33. pozici Vendula Šilharová.

 img_3925.jpg

Žáci

Čtyři borci se pustili do vícebojařského klání. Celý víceboj dokončili jen tři - Saša Vávra, Jan Pivsetok a Šimon Nováček. První jmenovaný si díky několika osobáčkům zajistil výslednou třetí pozici, takže ani letos nechyběl porubský dres na stupních vítězů. Jak Honza tak šimon se krok po kroku seznamovali vícebojařským kláním a v závěru z toho bylo krásné 5. respektive 7. místo. Bohužel tradiční slabinou a velkou ztrátu bodů zaznamenáváme ve skoku o tyči.

img_3968.jpg

 

Dorostenky

Barča Hadašová - celkově sedmá a Tereza Namyslová - celkově 12. - se v rámci dorostenecké kategorie trošičku trápily. Přes některé světlé chvilky to bohužel v sobotu na lepší umístění nestačilo.

 

 img_3881.jpg

Dorostenci

Jediný zástupce v této kategorii podobě Matěje Namysla. Matěj bohužel svůj víceboj nedokončil a byl nucen po druhé disciplíně ze soutěže odstoupit vinnou zranění.

 

 

 

Věříme, že vícebojařské závody budeme obsazovat a také vyhrávat v čím dál tím větším počtu. Takže naši milí malí Porubáci - trénujte, makejte a hlavně soutěžte na závodech!

img_3940.jpg

img_3914.jpg

img_3854.jpg

 

Sašovi k medaili gratulujeme - uvidíme, zda-li výkon bude stačit na halové MČR ve vícebojích. Pevně věříme, že Poruba tam svého zástupce bude mít!

 

Oficiální výsledky:

http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=21475

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Bronzová medaile z Mistrovství Moravy a Slezska vícebojů!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video