Celkem 8 medailí pro porubskou atletiku z víkendových Krajských přeborů

19.1.2014

Jedna zlatá medaile, tři stříbra a 4 brozové medaile. Taková je bilance po letošních Krajských přeborech. V sobotu se utkali dorostenci a starší, v neděli starší žactvo. Ve většině případů jsme zaznamenali zlepšění výsledků, připadně i osobní rekordy. Což před nadcházejícím vrcholy určitě uklidní. Kdo tedy vybojova medaili? Čtěte dále

 

 

Krajské přebory 2014

Zoom gallery

Barbora Hadašová

Poprvé jsme od Barči viděli pořádně zaběhnuté překážky. Tento výkon samozřejmě znamenal vylepšený osobní rekord (9,73) a také první místo. Na výšce Barča předvedla 151 cm, což stačilo na stříbrnou medaili.

.

 

Zoom gallery

Michael Kijanica

Michael se stále srovnává s přechodem na dorostenecké překy a také s rychlostí, kterou ale zatím marně hledá. Každopádně v rozběhu vylepšený osobák (8,81), ve finále 8,96 a celkové druhé místo, se kterým musí být při nynější formě spokojen.

  Zoom gallery

Martiňák Lukáš

V rozběhu nejrychlejší čas (9,05), který už nedokázal ve finále výrazně stlačit a tentokrát se nedostal po devítisekundovou hranici. Nestačilo to ani na nejvyšší příčku a tak se Lukáš tentokrát musel spokojit s druhým místem a časem 9,01. 

 

 
Adam Fiala

Jediný reprezentant v mužských složkách předvedl osobní rekrd na výšce - 190cm. V dálce průměrných 632 cm. Oba dva výkony znamenají v celkovém pořadí třetí místo.

 

Zoom gallery

Marie Kočí

Tentokrát nedokázala držet krok s výsše zmíněnou Barčou a na překážkách zaběhla svůj standard 10,18. Mediali, byť bronzovou uhájila, ale čas po deset sekund už by to taky chtělo....

 

Kristýna Kublová

Dorostenecké překážky zaběhla ve finále v osobním rekordu. Na špičku ovšem ještě něco schází. S třetím místem musí být Kristýna spokojena, otázkou jestli i s časem....

 

Příjemný dojem zanechali také další porubští atleti, ikdyž na medaili zrovna nedosáhli. Saša Vávra výrazně stlačil svůj čas na překážkách, bohužel ve finále to bylo s pádem. Ve stejné disciplíně udělal výrazný pokrok i Radim Motyčka. Matěj Namyslo se příblížil k osobnímu rekordu v dálce, nicméně bude muset zapracovat ještě hodně na technice, chce-li atakovat vyšší mety. 


 

 

Kompletní výsledky:

Sobota 18.1.2014

http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=18239

Neděle 19.1.2014

http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=18244

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Celkem 8 medailí pro porubskou atletiku z víkendových Krajských přeborů
Loading...

Aktuality

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Aktuality

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video