Cenné zkušenosti z MČR v přespolním běhu

22.3.2015

V sobotu 21. března se v dalekém Rumburku uskutečnilo MČR v přespolním běhu. Závod se konal na fotbalovo-golfovém hřišti ve velice příjemném prostředí. Vše bylo podpořeno skvělou organizací. Pro MČR v přespolním běhu je typická obrovská konkurence ve všech kategoriích a vysoká úroveň. Ani letos tomu nebylo jinak. Poruba vyslala osmi člennou výpravu. Jádro skupiny tvořilo mladší žactvo, pro které to byl první velký závod! A jak jsme dopadli? Čtěte dále.

 

  Zoom gallery

Doufali jsme v umístění do první dvacítky. Což se nepodařilo, ale rozhodně jsme se ani neztratili! Mladší žákyně jmenovitě Adéla Salamonová a Sabina Kovářová doběhly na 24. a 25. místě ve shodném čase.

Mladší žáci nastoupili tři. Nejlepší byl Filip Zdražila, kterým doběhl na 28. místě, následovaný Šimonem Vlčkem na 32. místě. Dan Kovář po slibném začátku nerozvrhl ideálně síly a závod nedokončil. Obě tyto kategorie byly velice početné.

Zoom gallery

Po mladších žácích následovaly žákovské kategorie, které už běžely 3 km. Katka Holonová také sbírala cenné zkušenosti a doběhla na 45. místě. V nejpočetnější kategorii celého mistrovství startoval Honza Pivsetok a doběhl na solidním 39. místě.

Nejlepšího Porubského výsledku dosáhla v dorostenecké kategorii Lenka Mikulášková, která doběhla na 19. místě.

Zoom gallery

Šampionát nám ukázal, že úroveň atletiky v česku strmě stoupá a bez tvrdého tréninku už to dnes nejde. Doufáme, že nabyté zkušenosti naši závodníci zúročí v příštích závodech a nakopne je to k dalšímu tréninku.

  Zoom gallery

Více fotek na našem Facebooku!!!

Matšj Hrubý, trenér běžců Atletiky Poruba

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Cenné zkušenosti z MČR v přespolním běhu

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video