Český rekord a dvě zlata z mezistátního utkání v Maďarsku!!!

29.9.2013

Doslova zlatý hřeb na konci sezóny zasadili Porubáci na mezistátním utkání v Maďarsku. Nikol Tabáčková svůj triumf v oštěpu korunovala novým českým rekordem 55,55 m!!! Michael Kijanica rovněž potvrdil svoji formu a ani v mezinárodní konkurenci nenašel přemožitele! V hodnocení národů česká reprezentace suverénně vyhrála (poprvé v historii)!  Úspěšné vystoupení Porubáků, nelze hodnotit jinak než v superlativech. GRATULUJEME! 

MEZISTÁTNÍ UTKÁNÍ -  MAĎARSKO

Zoom gallery

Zoom gallery

Nikol Tabáčková

Nikol dobře před závodem věděla, že nemá hledat největší soupěřku ve startovní listině, ale v sama sobě. Suverénka letošní sezóny měla jediný cíl - překonat český rekord, který měl hodnotu 51,36. Nakonec se to Nikol povedlo až v posledním pokuse, kdy oštěp poslala do neuvěřitelné dálky - 55,55 m! Tento výkon je v žebříčku nejlepších světových výkonů! Blahopřejeme.

Zoom gallery

Zoom gallery

Zoom gallery


Victory ceremony - Nikol Tabačková

Michael Kijanica

Michal v Maďarsku chtěl dokázat, že titul Mistra ČR je ve správných rukou. Nyní můžeme konstatovat, že titul mu patří právem. Michal úkázal soupeřům, kdo je letos králem nad překážkami. Časem 13,68 tedy dominoval i na mezinárodní úrovni.

Zoom gallery

Zoom gallery

Zoom gallery


Michael Kijanica - 100m překážek

Oba dva Porubáci velkou mírou přispěli k tomu, že Česká Republika vyhrála i celkové hodnocení zemí. Stalo se tak vůbec poprvé v historii mezistátních utkání. Věříme, že tento vynikající úspěch posune Porubáky zase o trochu výše a pro mnohé další toto bude motivací k tréninku a další připravě!

Zoom gallery

GRATULUJEME!!!


 

Výsledky ZDE:

Soubor:20130928-u16_match.pdfPopis:

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Český rekord a dvě zlata z mezistátního utkání v Maďarsku!!!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video