Medaile na Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva v hale 2020

3.2.2020

Zoom galleryJedním z těch menších, ale přeci jen již vrcholů halové sezony pro starší žactvo je Mistrovství Moravy a Slezska. Letos se konalo v sobotu 1.2. v ostravské atletické hale. Tím největším vrcholem pro žactvo bude MIstrovství ČR, které je letos čeká v Praze o víkendu 29.2.-1.3. A i tam se pár porubských atletů a atletek chystá!

Letos naše starší žactvo získalo na MMaS 6 cenných kovů a plno dalších osobních rekordů. Závodu se účastnilo na 25 porubských atletů a atletek. Vzhledem k tomu, že se jedná již o Mistrovství Moravy a ne "jen" krajské mistrovství, tak se dnes zmíníme o všech finálových umístěních, protože finále na Moravě je možné +- přirovnat k medaili z krajského mistrovství...

Finálová umístění (prvních 8 v kategorii):
Zoom gallery

Teslík Maxim
Max pomalu začíná ukazovat to, co jsme v něm viděli již před rokem :-)... a vypadá to, že ještě asi neřekl poslední slovo. I když svým vystoupením na 300m nás teda docela překvapil. Nutno podotknout, že velmi příjemně :-)! Na 150m má ovšem ještě pořád co ukázat...!! V obou případech nové PB a tak to má na takových akcích vypadat...
1. místo - 300m
4. místo - 150m

Zach Matyáš
Matyáš přestoupil do kategorie staršího žactva a tady se začíná už "trošku" trénovat. Pokud se mu podaří pravidelně chodit na tréninky, tak to bude jistě velmi zajímavé jej dále sledovat... :-). Na mistrovství trošku zápasil s trémou a překážky nevyšly, ale od toho tam právě ty překážky jsou :-). Naopak na hladkém sprintu si to vynahradila vystoupal na stupně vítězů.
2. místo - 60m
7. místo - 150m

Březná Gabriela
Gabka si čerstvě začla pohrávat s 300m běhy a vypadá to, že jí to hodně svědčí :-)! Jedno z těch větších překvapení mistrovství! Také již nějakou dobu trénuje skok o tyči a i zde se dostala mezi osm nejlepších!
2. místo - 300m
8. místo - skok o tyči

Schneeberger Melanie
Melča je takovou naší "stálicí" a skvělou sprinterkou/běžkyní na 300m (mimo další disciplíny). Na tomto mistrovství z toho byl moc pěkný bronzový stupínek, i když víme, že chtěla mnohem více ;-). Jakmile se podaří vyřešit jedna dlouhodobá záležitost (ona ví přesně o čem mluvím) tak to bude vypadat úplně jinak. Sama se bude divit :-)!
3. místo - 300m

Charvátek Jan
Honza se nám asi zamiloval :-). Jeho relativně novou láskou je skok o tyči a v poslední době to znamenalo velké zlepšení. Již si může říkat, že pravidelně skáče 3metry... uvidíme co předvede na republice v Praze ;-). Tady z toho byla "brambora".
4. místo - skok o tyči

Bienieková Natálie
Natka je dlouhodobě naší drobnou, ale šikovnou běžkyní na středních a delších tratích. Po úspěšné medaili na kraji se neztratila ani v konkurenci celé Moravy a v TOP8 se jí podařilo umístit...
7. míto - 1 500m

štafety 4x200m
Ty máme v posledních pár letech (a tím pár nemyslím pouze poslední 2roky :-) ) velice dobré a atlety a atletky na toto šikovné ;-).I zde na Moravě to znamenalo ve dvou ze tří možností tituly mistrů Moravy a Slezska... co více si ještě přát :-)?
1. místo - 4x200m dívky A
1. místo - 4x200m chlapci
6. místo - 4x200m mix
8. místo - 4x200m dívky B

Všem i těm co se nedostali do TOP8 gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalších závodů. Děkujeme za super reprezentaci našeho atletického oddílu!

Kompletní výsledky zde - https://online.atletika.cz/vysledky/41395

Fotogalerie zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10157018153713364

 

Fiala Martin, Válka Ivan

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Medaile na Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva v hale 2020

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video