Členské příspěvky ATLETIKA PORUBA na rok 2020

30.12.2019

Jsme velmi potěšeni velkým zájmem o porubskou atletiku mezi rodičemi a dětmi, mládeží i dospělými, kteří jsou členy naší velké atletické rodiny v ATLETIKA PORUBA. Těšíme se samozřejmě na nové členy klubu, které tímto srdečně zveme do našich řad v roce 2020. Pomožte nám společně dále rozvíjet největší porubský sportovní klub určený zejména dětem a mládeži.

Zoom gallery

Výbor klubu Atletika Poruba z.s. rozhodl na svém jednání ze dne 5.12.2019 o výši členských příspěvků pro členy klubu s platností od 1.1.2020.

Aktuální směrnice klubu o členských příspěvcích ke stažení v PDF Soubor:lenské_příspěvky_-_vnitřní_směrnice_05_12_2019.pdfPopis:


Členské příspěvky klubu jsou svou povahou, jak již naznačuje název, poplatek člena klubu, který je podmínkou členství v klubu Atletika Poruba z.s.

Zoom gallery

Výše příspěvku zdaleka nepokrývá náklady klubu na tréninky či závody. Veškeré náklady klubu na činnost (mj. mzdy, pronájmy, dopravné, startovné, pořadatelské náklady, pojištění, nákup materiálu a opravy...) převyšují výběr příspěvků několikanásobně.

Zoom gallery

 

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Členské příspěvky ATLETIKA PORUBA na rok 2020

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video