Členské příspěvky ATLETIKA PORUBA na rok 2021

12.1.2021

Období nejistoty pokračuje i v roce 2021, přesto náš atletický klub pracuje s maximální intenzitou v rámci možností a vládních omezení. Již od prosince mají bohužel všichni mladí atleti (kromě profesionálů) zatím možnost sportovat pouze v přírodě a max.ve dvojicích. Ikdyž jsme jako klub velmi aktivní v online "sportovních" aktivitách, které pro naše atlety pravidelně připravujeme, netrpělivě vyhlížíme návrat k tradičním tréninkům a závodům, alespoň v omezené formě. Věříme, že se situace postutně vrátí do normálu a jsme připravení okamžitě začít trénovat a závodit!

K tomu abychom byli schopni zajistit pro naše členy činnost klubu jak v téhle složité době covidové tak zejména v normálním režimu tréninků a závodů, potřebujeme jako každoročně vybrat členské příspěvky.

Členské příspěvky klubu jsou svou povahou, jak již naznačuje název, poplatek člena klubu, který je podmínkou členství v klubu Atletika Poruba z.s. 


 

Vážení rodiče,

loni touto dobou jsme zveřejňovali příspěvky o úspěších našich atletů, informovali Vás o dalších a dalších závodech a také jsme Vás informovali o termínu zaplacení členských příspěvků. Bohužel situace je letos dramaticky jiná. 

Nezávodíme, trénujeme online a společně vyhlížíme lepší časy a rozvolnění pravidel. Nicméně některé věci nelze odkládat. Jsme si vědomi, že informace o placení příspěvků se Vám nemusí zdát důležitá a aktuální, ale věřte že i náš oddíl se dostává do složité situace a příspěvky jsou jeden ze základních příjmů klubu.  

Laskavě Vás prosíme o zaplacení členských příspěvků (informace níže), a to tento rok výjimečně až do 28.2.2021 (velmi omezené atletické přípravce a školičce jsme posunuli termín platby až do 31.3.2021).

Jako jeden z mála sportovních klubů v ČR jsme v loňském roce vyplatili kompenzace pro ty atlety a atletky, které vládní nařízení postihlo nejvíce (přípravka). Zpátky tak část příspěvků obdrželo více než 100 dětí.

Pomáháme si navzájem, protože všichni jsme jedna #AtletikaPorubaFamily

předseda klubu Ing.Tomáš Břeský

 


Kompletní informace o platbě příspěvků na rok 2021 jsou na našem webu zde 

https://www.atletikaporuba.cz/clenske-prispevky0

Zoom gallery

Zoom gallery

Kompletní směrnice klubu o příspěvcích pro rok 2021 ke stažení zde

Soubor:lenské_příspěvky_-_vnitřní_směrnice_27_11_2020.pdfPopis:

 

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně činnosti klubu či platby příspěvků jsme vám k dispozici.

 

KONTAKTY

předseda klubu: Ing.Tomáš Břeský, mobil 602 429 953, email: 

úřední hodiny kanceláře : Zdenek Duda , mobil: 605 848 141, email: zd.duda@seznam.cz

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Členské příspěvky ATLETIKA PORUBA na rok 2021

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video