POZOR - příspěvky do konce února

28.2.2012

Splatnost členských příspěvků na rok 2012 byla do 15.2., opozdilcům jsme dali šanci na reparát do konce února, takže už zbývají jen dva dny! Pokud nemáte uhrazeny členské příspěvky dle stanov klubu, nemůžete od 1.3.2012 trénovat, závodit, jezdit na soustředění, být členy střediska Atletika Poruba (sportovních tříd) atd. Ověřte si jestli máte vše vyrovnáno :-)

Na základě rozhodnutí z mimořádné valné hromadu klubu Atletika Poruba ze dne 6.12.2011, byla výše členských příspěvků na rok 2012 stanovena na 2.500kč  pro každého člena kluba vyjma přípravky. Členské příspěvky pro naší atletickou přípravku se řídí speciální vnitřní směrnicí klubu a jejich výše byla zachována na 1.500kč na celý kalendářní rok 2012. Platbu je nutné uhradit do 31.1.2012 !!

K mírnému navýšení u starších atletů klubu nás vedli zejména ekonomické změny od ledna 2012 (změna DPH - zdražování dopravy, energie, ubytování atd...), ale také skutečnost, že poslední změna výše příspěvků proběhla již v roce 2009.

Náš klub řídí jedno z nejlepších mládežnických atletických středisek v republice, neustále modernizuje a udržuje své sportoviště s výraznou pomocí městského úřadu v Porubě, včetně nákupu a údržbě kvalitního nářadí a náčiní.

Věříme, že mírné navýšení příspěvků odpovídá servisu, který naším členům nabízíme a nebude neřešitelnou ekonomickou zátěží pro rodiny s dětmi - členy našeho klubu.

vedení atletikého klubu Atletika Poruba o.s.


členské příspěvky ATLETIKA PORUBA na rok 2012

  • členové klubu  2.500kč na kalendářní rok
  • přípravka         1.500kč na kalendářní rok

Platbu je nutné uhradit do 31.1.2012 prostřednictvím obdržené složenky (bude rozdána v týdnu od 10.1.) nebo převodem (použijte variabilní a specifických symbol ze složenky). 

V případě, že složenku neobdržíte (nebo ji dítě ztratí aj.) a chcete platit převodem, použijte jako variabilní symbol datum narození člena klubu (dítěte) a jako zpráva pro příjemce napište jméno člena klubu (ne rodiče!)

  • Česká spořitelna - č.ú.1663394359
  • var.symbol - datum narození dítěte (nebo údaj ze složenky)
  • zpráva pro příjemce - jméno člena klubu (ne rodiče)

Možná je samozřejmě i hotovostní platba u svého trenéra nebo u p.Zdenka Dudy v nově budované kanceláři klubu na ZŠ Porubská 832 (bývalá autoškola).


UPOZORNĚNÍ !!

V případě neuhrazení členského příspěvku v termínu bude pozastavena činnost v klubu  Atletika Poruba.

V případě že se bude jednat o člena Střediska Atletika Poruba (sportovních tříd) bude tento po neuhrazení příspěvků na rok 2012 vyřazen ze sportovního střediska k 1.3.2012.

Atletům kteří nezaplatí členské přípěvky bude pozastavena účast na trénincích a závodech klubu.

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > POZOR - příspěvky do konce února

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video