Děvčata i chlapci zvítězili ve 4. kole družstev mladšího žactva

24.6.2018

Zoom gallery Ve čtvrtek 21.6. se na stadionu ve Frýdku-Místku konalo již 4.kolo družstev mladšího žactva. Chlapci drželi po třech kolech čtvrté postupové místo a děvčata svou skupinu vedly. A jak dopadlo zápolení našich atletů v tomto kole?

Chlapci posíleni o pár dalších kamarádů zabojovali a ukázali, že mají na více než jak se doposud ukazovalo. Chlapcům se v tomto kole podařilo dokonce zvítězit a tím porazit všechny své soupeře! Moc gratulujeme k předvedeným výkonům a věříme, že v dalším kole, které se koná hned po prázdninách 6.9. se sejdou chlapci ve stejné sestavě :-)! Mezi nejlepší bodovače patřili Vlach Tadeáš - 31b, Teslík Maxim 23b, ale také mnoho dalších! Všem chlapcům děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

Družstva chlapců - pořadí:
Zoom gallery

U děvčat, které své druhé a třetí kolo vyhrály, jsme doufali ve zopakovaní tohoto vynikajícího umístění. A děvčata vůbec nezklamala. Jednoznačně své soupeřky porazily a podařilo se jím i potřetí za sebou zvítězit! Moc gratulujeme k předvedeným výkonům a těšíme se s Vámi na další kolo v září. Mezi nejlepší bodovačky patřily Šušková Marie 25b, Válková Nina 24,75b, ale také mnoho dalších! Všem dívkam děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

Družstva dívek - pořadí:
Zoom gallery

 

A jak se daří všem bodovačům v boji o speciální dort pro nejlepšího bodovače?
chlapci.jpg

Zoom gallery

Teď si již všichni naší atleti zaslouží po velmi náročné sezoně zasloužený odpočinek :-)! Odpočítejte co nejvíce, výletujte, plavejte, jezděte na kolech, bavte se o prázdninách co nejvíce :-)!!!

Fotogalerie zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10155690088893364

Online výsledky zde - http://online.atletika.cz/vysledky/35507

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Děvčata i chlapci zvítězili ve 4. kole družstev mladšího žactva
Loading...

Aktuality

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Aktuality

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video