Děvčata vítězně, chlapci třetí ve 3.kole družstev staršího žactva

23.6.2018

Zoom gallery V úterý 19.6 se ve Frýdku-Místku za příjemného slunečného počasí konalo třetí kolo družstev staršího žactva.

Chlapci, jenž byli po prvních dvou kolech na 4. místě a měli stejně bodů jako Frýdek-Místek potřebovali v tomto kole Frýdek-Místek porazit aby měli šanci v posledním 4.kole v září bojovat o postup na Mistrovství Moravy a Slezska žactva. Chlapci nastoupili v podstatě nejsilnějším možném složení a to se jím vyplatilo. Porazili Frýdek-Místek a získali 3. místo v tomto kole. Znamená to i v celkovém pořadí průběžné třetí místo! Nejlepšími bodovači tohoto kola byli Zajíček Adam 25b, Klozík Aleš 22b, ale velkou pochvalu zaslouží všichni!!! Nutno dodat, že je potřeba, aby se opět všichni sešli i v posledním kole, které se koná již 4.9. v Třinci!

Tabulka družstev - chlapci:
Zoom gallery

V případě děvčat, které byly po dvou kolech na čtvrtém místě byla situace o něco složitější, protože měly o 1 hlavní bod méně než třetí Opava. Pokud by v tomto kole skončily na horším než třetím místě, byla by naděje na postup na Mistrovství Moravy a Slezska pouze v teoretické rovině. A je nutno říci, že tak jak makali chlapci, tak děvčata šly snad až na doraz, i v disciplínách, které moc nechtěly, ale co by neudělaly pro svůj tým :-)! Nakonec se děvčatům i přes menší oslabení podařilo předvést vynikající představení a v tomto kole porazit úplně všechny a zvítězit!!! Tím, že děvčata zvítězila a další týmy se seřadily tak jak se seřadily, se situace maximálně vyrovnala, protože na 2 až 4 místě mají družstva stejný počet hlavních bodů. O všem tedy rozhodne poslední 4. kolo. Pokud se sejdeme v maximálním možném složení, tak věříme, že se děvčatům postup na Moravu družstev může podařit!!! Nejlepší bodovačky tohoto kola byly Krchová Alžběta 31b, Toová Klára 28b, ale stejně jako v případě chlapců je potřeba poděkovat všem děvčatům! Skvělá práce a reprezentace klubu!

Tabulka družstev - dívky:
Zoom gallery

A jak to nyní vypadá v soutěži o nejlepšího bodovače chlapců a dívek :-)? Připomínáme, že nejlepší bodovač získává specialní dort na zakázku!

Zoom gallery

Zoom gallery

 

Teď si již všichni naší atleti zaslouží po velmi náročné sezoně zasloužený odpočinek :-)! Odpočítejte co nejvíce, výletujte, plavejte, jezděte na kolech, bavte se o prázdninách co nejvíce :-)!!!

Fotogalerie zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10155684979668364

Online výsledky zde - http://online.atletika.cz/vysledky/35506/0/2

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Děvčata vítězně, chlapci třetí ve 3.kole družstev staršího žactva
Loading...

Aktuality

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Aktuality

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video