Družstva mladšího žactva na stupních vítězů v kraji

7.9.2018

Zoom gallery Ve čtvrtek 6.9. se konalo krajské finále družstev mladšího žactva. Za náš klub se účastnily jak dívky, tak chlapci. Umístění na "bedně" automaticky znamená postup na Mistrovství Moravy a Slezska družstev, což je pro mladší žactvo v družstvech nejvyšší možný postup.

Závody se konaly ve Frýdku-Místku za příjemného počasí. Na start se postavilo 20 děvčat a 18 chlapců z Atletika Poruba. Soupeři byli z Vítkovic, Opavy, Frýdku-Místku, Kopřivnice, Třince, Havířova, Karviné, Bohumína a Hošťálkovic.

Děvčata se od začátku tlačila dopředu a bezpečně po celý průběh soutěže a jednotlivých disciplín, byla na postupových pozicích. Výsledkem bylo vynikající 2. místo našich děvčat a postup na Mistrovství Moravy a Slezska družstev, které se bude konat 7.10. v Šumperku!!! Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu!

Chlapci to neměli tak "jasné" jako děvčata a před posledními disciplínami mohli skončit druzí, ale také na čtvrtém nepostupovém místě. Naši chlapi prostě museli zabojovat a posnažit se si vydobyté pozice, které drželi doslova o pár bodíků udržet... a opravdu se podařilo :-). Chlapcům se nakonec, i když poměrně těsně podařilo získat stejně jako dívkám skvělé 2. místo a zasloužený postup na Mistrovství Moravy a Slezska!! Všem chlapcům moc děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu a samozřejmě gratulujeme!

Pořadí jednotlivých družstev chlapců a dívek z krajského finále zde:
Zoom gallery

 

A jak se daří všem bodovačům v boji o speciální dort pro nejlepšího bodovače? Vzhledem k tomu, že se obě družstva probojovala na MMaS tak boj o dort ještě není u konce :-)!
Zoom gallery
Zoom gallery

Fotogalerie zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10155861213843364

Online výsledky zde - http://online.atletika.cz/vysledky/35960/

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Družstva mladšího žactva na stupních vítězů v kraji

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video