Informační email - 24.6. 2018

24.6.2018

Dobrý den, vážení rodiče,

již zítra v pondělí 25.6. bude probíhat poslední trénink našich tréninkových skupin v tomto školním roce. 

Poté bude následovat pro všechny atlety zasloužený odpočinek a relax od atletiky, nás trenérů (jistě nás již mají plné zuby:-) ) a prostředí ve kterém se dlouhodobě pohybují.

Moc bychom chtěli poděkovat Vám rodičům za spolupráci s námi trenéry. Ať už se jednalo o to množství informací, které jsme Vám zasílali a vy jste je museli zpracovat, nebo přivážení, odvážení dětí z či na závody a další drobnosti, bez kterých bychom my trenéři nebyli schopni vše zvládnout. 

Dětem přejeme krásné vysvědčení, nádherné letní prázdniny plné odpočinku, výletů, zážitků, a chvil strávených se svou rodinou či na skvělých táborech. Také všem moc děkujeme za vynikající reprezentaci klubu na všech závodech, kterých se účastnili jak za klub tak za své základní školy.

TRÉNINKY

Od srpna budou probíhat první tréninky pro ty, co se budou doma nudit a budou se chtít sejít se svými kamarády... tréninky budou probíhat od 6.8. Bližší informace budou zaslány v druhé polovině července.

Od 27.8. budou již tréninky opět v plném rozsahu trénování jak jste zvyklí a to z důvodu brzkého začátku podzimní části atletické sezony. První závody bohužel začínají již 4.9. - 4.kolo družstev staršího žactva, 6.9. - 5.kolo družstev mladšího žactva

FOTO/VIDEO GALERIE

Pokud si vy nebo Vaše děti budete chtít připomenout co vše se v letošní sezoně událo a případně i nějaké fotky, videa stáhnout, tak se klidně podívejte do naší galerie, kde vše ukládáme - ZDE

ZDRAVOTNÍ POTVRZENÍ

Tak jako každým rokem i letos je potřeba, aby jste si zajistili zdravotní potvrzení pro Vaše dítě (potvrzení je platné vždy pouze 12 měsíců). Je nutné aby jej mělo během září k dispozici. Upozorňuji, že jsou někdy čekací doby hodně dlouhé a tak doporučuji domluvit termín již nyní. Prosím o potvrzení zdravotního potvrzení u lékaře, které je ke stažení ZDE.

SOUSTŘEDĚNÍ

Na podzim se členové našich tréninkových skupin budou velmi pravděpodobně až dvou atletických soustředění:

- První soustředění - mělo by se jednat o výběrové soustředění napříč celým klubem (nejen pro děti z našich skupin). Místo soustředění se nyní intenzivně hledá v lokalitách (Rakouské, Italské a Švýcarské Alpy). Jakmile budeme mít více informací o této akci budeme Vás informovat. Počet účastníku tohoto soustředění bude zřejmě limitován cca 40 atlety z celého klubu. Předpokládaný termín je v polovině října 2018.

- Druhé soustředění - Beskydy - všichni členové naší tréninkové skupiny, kteří budou mít o tuto akci zájem bez omezení. Předpokládaný termín bude po výše uvedeném soustředění.

Jarní soustředění

- V současnosti klub uvažuje o možnosti realizovat toto jarní soustředění v některé přímořské oblasti Itálie (uvidíme jak se vedení klubu podaří vše zajistit). Zatím tuto informaci berte prosím jako předběžnou, ne finální. Lokalita, ani další informace nejsou v tuto chvíli ještě známy, takže bližší informace nejsou k dispozici. Jakmile budeme mít více informací (o počtech, cenách, termínech, lokalitě, apod...) budeme Vás obratem informovat. 


V případě jakýchkoliv dotazů Vám jsme k dispozici, jen prosím o trpělivost, protože jsme zanedlouho také na dovolených a někdy může být reakce v řádu pár dní opožděna.


Mějte se nádherně a pozdravujeme všechny naše/Vaše atletické naděje :-)!


S pozdravem

trenéři Fiala, Válka

Loading...

TRÉNINKY - skupina Fiala, Válka

Stránkování

12 3 4 5 6 >
 
 
Loading...

TRÉNINKY - skupina Fiala, Válka

Stránkování

12 3 4 5 6 >
 
 

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video