Ivana Koktavá je v přípravě na ME juniorů ve Švédsku !

8.7.2019

Předsednictvo Českého atletického svazu dnes schválilo nominaci na mistrovství Evropy juniorů, které hostí ve dnech 18. – 21. července švédské Boras. V nominaci nechybí ani porubská oštěpařka Ivana Koktavá se svým trenérem. Finální přípravu na ME Ivana absolvuje v polské Ratiboři společně se svou kolegyní ze skupiny Eliškou Kotkolíkovou přípravující se na mezistátní utkání dorostu na Slovensku. Držte holkám palce ať předvedou v reprezentačních dresech kvalitní výkony.

Zoom gallery

Ivana již má své mezistátní utkání juniorů v maďarském Gyoru úspěšně za sebou. Tři týdny po těžkém zranění kotníku se až neuvěřitelně zotavuje ! Po snadném juniorském mistrovském titulu jedním hodem z minulého týdne se v Maďarsku pohybovala opět o něco lépe a předvedla již solidní výkon 51,20m a s přehledem zvítězila. Zdaleka to není běžecky v pořádku a do ME bohužel ani nebude, ale Ivana je velký bojovník a určitě nechce zůstat jen v kvalifikaci. Vzhledem ke zdravotnímu omezení bude nesmírně těžké prokousat se mezi nejlepší dvanáctku evropských oštěpařek, ale naděje umírá poslední :-) Kdo ví jak by teď vypadala její výkonnost při plném zdraví.....

Zoom gallery

Eliška Kotkolíková má také zdravotní problémy, které ji omezovaly již na stříbrném MČR ale přesto si vybojovala právo startu v reprezentačním dresu, takže ji budeme držet palce o víkendu v Trnavě na Slovensku.

Zoom gallery

Holky se nyní do pátku společně připravují v rekonstruovaném areálu v polské Ratiboři, kde jsme nalezli velmi dobré podmínky.

Zoom gallery

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Ivana Koktavá je v přípravě na ME juniorů ve Švédsku !

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video