Krajský přebor mladšího žactva - Opava

19.5.2022

  Zoom gallery

Celkem 12 chlapců a 14 děvčat dnes v Opavě reprezentovalo Porubu na krajském přeboru mladšího žactva. Porubáci opět díky jejich bojovnosti a vzájemné podpoře dosáhli skvělých výsledků a ze závodu si odvážejí 12 individuálních medailí a 3 „brambory“.

Z děvčat se nejvíce dařilo Kiki Bastové, která si po zlatém výkonu v dálce doběhla na 150 metrech pro další zlatou medaili. Další úspěšnou bojovnicí je Míša Ministrová, která získala na 60 metrech bronz a následně si spravila chuť suverénním zlatem na 300 metrech. Poslední zlato z řad děvčat vybojovala Míša Milfaitová v drtivém finiši na 1500 m.

Mezi chlapci se nejvíce pochlapil Dan Tvrdý, který si ze závodů odváží kompletní sbírku medailí, a to zlato ze 150 metrů, stříbro z 60 metrů a bronz z dálky. Dařilo se i Benovi Pětvaldskému, který si po značném tréninkovém manku dokázal nejprve jediným skokem na výšce zařídit dělené 2. místo a hned po odskočení zaklekl do bloků na 300 metrech, kde se mu podařila získat stříbrná medaile. Na výšce si stříbro vyskákal i Vojta To a poslední stříbrnou medaili vybojoval Pavel Kruk ve vrhu koulí.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a těšíme se na další spolupráci s vámi. Kompletní výsledky naleznete zde: https://online.atletika.cz/vysledky/64537

Atletika Poruba > Krajský přebor mladšího žactva - Opava

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video