Letní sezóna zrušena!!!

1.4.2013

Dnes 1. dubna jsme obdrželi oficialní stanovisko atletického svazu, které zcela jasně deklaruje, že  letní atletická sezóna 2013 bude zrušena!  Důvodem je opětovný příchod zimy. Toto bezprecedentní rozhodnutí se dotkne nás všech, proto dále v aktualitě vyjmenováváme ty nejzásdnější změny.

 

Zpráva vydaná 1.dubna 2013

Konec sezóny, která ještě ani nezačala....

 

Zoom gallery

Nová termínová listina

Během několika dní zveřejníme na našich stránkách oficiální termínovou listinu pro novou halovou sezónu. Již nyní víme, že se opět dočkáme soutěží v tunelu, v atletických halách Praze a Jablonci a na Mistrovství Moravy pojedem opět do Bratislavy. Bude to zároveň poprvé v historii, kdy budeme mít dva "halové Mistry ČR". Otázkou je zda se budou počítat splněné limity z Ledna/Února. 

Změna se také zásadně dotkne Olympiády mládeže, která se měla uskutečnit v Červnu ve Zlíně.  Aby mladí sportovci o tuto velkou akci nepřišli, bude místo Letní olympiády uspořádaná olympiáda zimní. My ovšem nepočítáme, že bychom se připravovali na běhy na lyžích.

 

Upravené tréninky

Abychom se řádně připravili na halu, opět navážeme na středeční tréninky v tunelu. Zároveň budeme trénovat v tělocvičně. Uvažujeme také o lyžařském kurzu na přelomu Července a Srpna!

 

Zlatá tretra

Velkým otazníkem je Zlatá tretra a účast její největší hvězdy. To, zda se povede přemluvit Usiana Bolta v závodě na sněhové pokrývce, je zatím ve hvězdách...

 

Brigádník

A také jedna urgentní žádost oddílu. Až do konce roku hledáme brigádníka, který by zajišťoval pravidelné odklízení sněhu na stadioně.

 

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
  • Apríl

    Michal Super apríl!!! :D Vynikající článek!!!

  • ha ha

    nesnasim atletiku dobre vam tak zaslouzite si to !

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Letní sezóna zrušena!!!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video