Medaile z Mistrovství České republiky žactva v hale 2018

7.3.2018

Zoom gallery O víkendu 3 - 4. 3. se v ostravské atletické hale konalo Mistrovství České republiky žactva v hale. A Atletika PORUBA byla na těchto nej... závodech opravdu vidět!

Tyto republikové mistrovství jsou dvou denní akci a není možné se na ně jen tak přihlásit! Aby jste se mohli takovýchto závodů účastnit musíte být v celorepublikových tabulkách se svými výkony tak vysoko, že na to máte... Pro běžecké disciplíny včetně překážkových běhů to znamená nejlepších 24 v ČR, pro technické disciplíny jako jsou skoky, vrhy, ... to znamená 18 nejlepších v ČR! Čili už jen to dostat se na takovéto závody, lze považovat za velký úspěch daného atleta. To bylo z obecné roviny vše a nyní pojďme k těm, kteří nás na letošním M ČR reprezentovali, nutno dodat, že velmi úspěšně :-).

Zoom gallery

Jednotlivci:

Zajíček Adam - 1. místo a titul mistra České republiky v běhu na 3 000m v novém osobním rekordu 9:46,29 - zlepšení o 3,14s.

Klozík Aleš - 8. místo při Mistrovství České republiky ve vrhu kouli v novém osobním rekordu 12,86m - zlepšení o 0,38m.

Toová Klára - 8. místo při Mistrovství České republiky v běhu na 300m v novém osobním rekordu 42,19s - zlepšení o 0,93s.

Pastrňák David - 10. místo při Mistrovství České republiky v běhu na 300m v novém osobním rekordu 39,08s - zlepšení o 0,32s.

Fialová Dominika - 12. místo při Mistrovství České republiky v běhu na 60m př. v čase 9,39s - těsně za osobní rekordem, jen o 0,1s.

Krchová Alžběta - 14. místo při Mistrovství České republiky v běhu na 150m v novém osobním rekordu 19,64s - zlepšení o 0,05s.

Krchová Alžběta - 15. místo při Mistrovství České republiky ve skoku dalekém ve výkonu 5,02m.

Zoom gallery

Štafety 4x200m:

3. místo a nový klubový rekord v čase 1:47,31 získaly žákyně ve složení - Dokulilová, VálkováN, Zdražilová, Vantuchová

10. místo a nový klubový rekord v čase1:45,12 získali žáci ve složení - Kuzník, Hrbáč, Milata, Pastrňák.

Diskvalifiace za vyběhnutí z dráhy při první předávce, ale čas na medaili i klubový rekord... nezískaly žákyně Krchová, Bártová, Fialová, Toová. Pravidla platí pro všechny stejně..., ale emoce to byly opravdu neskutečné!

Zoom gallery Zoom gallery

Úplně všem (atletům i trenérům) gratulujeme ke skvělým výkonům na hranici vlastních možností... co by za to dali reprezentanti, kdyby si jich tolik zlepšilo své osobáčky, klubové apod. rekordy, nebo se k nim tak moc přiblížili na jejich vrcholných akcích, tak jak se to povedlo Vám!

Skvělá práce Zoom gallery, děkujeme.

 

Výsledky zde - http://online.atletika.cz/vysledky/31941

 

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Medaile z Mistrovství České republiky žactva v hale 2018

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video