Medaile z polského mítinku Beskidian Athletic

19.6.2017

Zoom galleryJako každým rokem tak i letos jsme vyslali do polského města Bielsko-Biala autobus s atlety našeho klubu. Závody konané v sobotu 17.6. byly určeny primárně pro mladší a starší žactvo. A je nutno říci, že jsme byli opravdu vidět a dětem se dařilo! A konkurence na tyto závody dorazila z Německa, České republiky, Srbska, Itálie, Litvy, Ukrajiny či Polska.

V případě mladšího žactva o tom jistě svědčí také 24 nových osobních rekordů, a to přestože nám počasí moc nepřálo. Chladné počasí, mrholení a občasné dešťové přeháňky nebyly atletice moc nakloněny, ale děti se nedaly o čemž svědčí skvělé výsledky!

Zoom gallery

V přípravce a mladším žactvu se na těchto závodech vyhodnocuje a oceňuje (medaile a diplom) vždy prvních 6 nejlepších v každé disciplíně.

Zoom galleryV přípravce jsme měli dva zástupce Krchňáková Tereza (8. místo na 60m, 7. místo na 300m), které medailové umístění utekly jen o kousek... a Charvátka Jana, kterému se na medailové umístění proniknout podařilo. Honza byl na 60m celkově na 4.místě a na 600m na výborném 2.místě!

Zoom galleryV mladším žactvu se Nině Petrové podařilo umístit ve skoku dalekém ve vyrovnaném osobáčku na pěkném 6. místě.
V běhu na 60m děvčata dokázala ovládnout celou disciplínu... o čemž svědčí 1. místo Denisy Zdražilové, 2.místo Daniely Bártové, 4.místo Dominiky Fialové, 5.místo Kláry Toové, 7.místo Niny Válkové atd.... a většinou v nových osobních rekordech :-).
V běhu na 300m se podařilo do první šestice dostat na 4. místě Denise Zdražilové a na 6. místě Dominice Fialové (v osobáčku).

Zoom galleryV případě chlapců se bohužel moc nedařilo a v běhu na 60m se chlapci umístili ve třetí desítce. V běhu na 600m se chlapcům dařilo o trošku více, ale nestačilo to na více než druhou desítku v pořadí. Nejvíce se chlapcům dařilo asi ve skoku dalekém, kde se umístili naší chlapci na 7. místě Matěj Rufer a na 8. místě Lukáš Staník.

Ve starším žactvu se již vyhodnocují klasicky pouze první tři místa a i zde jsme měli zástupce v podobě 3. místa na 100m a skoku dalekém Ludmily Hájkové a 3. místa v kouli 3kg Daniely Bártové, která je věkem ještě mladší žákyně!

Zoom gallery

Celkově lze hodnotit závody za úspěšné a všem atletům, a to ne jen těm medailovým děkujeme za výbornou reprezentaci našeho klubu!

Zoom gallery

Detailní výsledky zde - http://www.sprint.bielsko.pl/kalendarz_adm/194.komunikat_biegowy.pdf

Fotogalerie 1 zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10154749638673364

Fotogalerie 2 zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10154747969918364

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Medaile z polského mítinku Beskidian Athletic

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video