Meziměstské utkání mladšího žactva v Ostravě

8.3.2020

dsc_0031.png

 

 

 

 

 

 

 

 

V Ostravě v atletické hale proběhlo meziměstské  název mezikrajské by byl vhodnější) utkání mladšího žactva tradičně mezi Ostravou – Brnem – Prahou a Bratislavou.  Náš oddíl reprezentovali Pluskalová Michaela, Košař Matěj, Jarolím Filip a Volný Lukáš.

 

V letošním roce město Ostravu zastupovali atleti z klubu Atletiky Poruba, SSK Vítkovice, AKEZ Kopřivnice, TJ Slezan Frýdek Místek, TJ Jakl Karviná, AK Hošťálkovice, TJ TŽ Třinec, Slezan Opava, Sokol Opava.

 Dnešní akci ovládli atleti z Prahy, do druhého místa se probojovali atleti z Brna, třetí příčku vybojovali atleti z Ostravy a čtvrtou atleti z Bratislavy( bohužel ve velkém oslabení).

Tým děvčat skončil na druhém místě s 89 body, tým chlapců skončil třetí s 81 body.

Mladší žákyně

·         Praha 97,5 bodů

·         Ostrava 89 bodů

·         Brno 87,5 bodů

·         Bratislava 20,5 bodů

Mladší žáci

·         Praha 105,5 bodů

·         Brno 83,5 bodů

·         Ostrava 81 bodů

·         Bratislava 21,5 bod

Naši atleti a jejich disciplíny:

Pluskalová Michaela – (60m,př)Míša  startovala v jedné disciplíně a to 60m,př. Dnes na konci halové sezony zaběhla čas 10.22s což zaostála o pouhých 0,3s svého osobního maxima. Parádní výkon! Přispěla do týmu 4 body.

Košař Matěj – (60m, 150m, štafeta)Matějovi halová sezona náramně sedla. Od začátku sklízí úspěchy hlavně ve sprintech do 300m. Dnes startoval ve sprintu na 60m ( 2.místo), 150m (4.místo)kde doběhl v novém osobním rekordu 20.25s. A byl členem mix A štafety. Celkově přispěl do týmu 12 body.

Jarolím Filip – (dálka)dnešní den pro Filipa nebyl to pravý ořechový. V dálce se mu moc nevedlo, z šesti pokusů se zdařili jen dva a výkon který dnes skočil stačil na čtvrté místo. Filip ještě nastoupil mimo bodování na běh 1500m, ale i zde se trápil. I tak přispěl do týmu 5 body.

Volný Lukáš – (vrh koulí) Lukáš i po nemoci nastoupil do akce v plné síle.  Věřil si dnes na osobáček a pomyslnou jedenáctimetrovou hranici. Musím říct, že konečně začal spolupracovat s trenérem a hlavně dodržel rozcvičení, které je zvlášť u vrhačů cílem úspěchu. Výsledkem byl parádní osobáček a to o celý metr. Lukáš tuto disciplínu ovládl a výkonem 11.30m vyhrál. A hlavně padl i úsměv :-) . Přispěl do týmu 8 body.

 

Děkujeme za dobrou reprezentaci klubu!

 

 

Atletika Poruba > Meziměstské utkání mladšího žactva v Ostravě

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video