Michael Kijanica je halovým Mistrem ČR!

15.2.2015

Pro porubskou atletiku přišla z Prahy vynikající zpráva. Michael Kijanica v nejrychlejším závodě sezóny vyhrál svůj překážkářský závod a stal se dorosteneckým Mistrem ČR 2015. Pro ty, kteří ste Michala neviděli máte jěště příležitost 5.3.2015 v pražské O2 aréně v rámci testovacího závodu ME v atletice! Dále ohlednutí za šampionátem!

 

 dsc_0607.jpg

Excelentně vyladěná forma na ten správný okamžik! Tak by se částečně dalo charakterizovat vystoupení Michaela na překážkách. Už v rozběhu překonal svůj osobní rekord 8,19 a do finálové bitvy vstupoval s druhým nejlepším časem. Ve finále se naštěstí neprojevily nervy a Michal si závod užíval.  Na závěrečných přeážkách zařadil nejrychlejší stupeň a o pár setinek porazil zbytek startovního pole. Skvělý výkon, skvělé vystoupeni porubské atletiky! Gratulujeme

MISTR ČR

 img_4108.jpg

 

 img_4115.jpg

Hezký výkon jsme také viděli u porubské koulařky Veroniky Bártové. Osobním rekordem 13,18 si vybojoval skvělou 5. pozici. K její smůle chyběl k medailu opravdový kousek - pouhých 14 cm! 

 

Porubským běžkyním Tereze Pavlučkové a Lence Mikuláškové se mistrovství zrovna nepovedlo. Tereza své běhy na 400m a 800m rozběhla dle taktických pokynů, nicméně v závěru už došly síly a nebylo to ani na osobní rekord. Ani Lenka neměla svůj den a výrazně zaostala za svým výkonem z Bratislavy.  

 

Kopletní výsledky: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=21308&stats=2

Na našem FACEBOOKU najdete další a další fotky, stejně jako komentáře a postřehy z Mistrovství!

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Michael Kijanica je halovým Mistrem ČR!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video