Mistrovství České republiky dorost, junioři v Ostravě

31.8.2020

Zoom gallery První zářijový víkend 5-6. 9 se v Ostravě bude konat Mistrovství České republiky dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze. Letos se podařilo na toto Mistrovství ČR dostat poměrně velkému počtu našich atletů a atletek. A je třeba říci, že i na tomto mistrovství mají naši atleti medailové ambice! Zda se jím to povede nebo ne, uvidíme za pár dní. Na druhou stranu je potřeba říci, že pouze účast na samotném M ČR lze považovat za velký úspěch každého atleta či atletky a jejich trenérů, kteří se na dané mistrovství ČR dostali! Účast na M ČR je totiž řadí mezi "atletickou elitu" v naší republice... Poté je již jen reprezentace na mezinárodních akcích ;-)...

A kdo se letos dostal na Mistrovství ČR 2020?
Zoom gallery

Samozřejmě budeme rádi, když budete fandit našim atletům a atletkám. A aby jste věděli kdy, tak je zde časový pořad M ČR - https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/41042. Těšíme se na Vás :-D a Vaší podporu! Vše by mělo být také vysíláno na facebook stránkách projektu "Jsem atlet".

Jako klub jsme rádi, že se nám daří prosazovat také ve starších věkových kategoriích. Jde vidět, že atletika u nás ukončením povinné základní školní docházky v deváte třídě nekončí! Kategorie dorostu a juniorů jsou již věkové kategorie 16-17 a 18-19 let. Zde je vidět, že umíme vychovávat talentovanou mládež také na středních školách. U nás atletika základní školou nekončí :-)!

Všem, kteří se na M ČR dostali moc gratulujeme!!! A přejeme, aby se jím podařilo vše dle jejich představ a byli sami spokojeni ;-).

Tým Atletika PORUBA

Zoom gallery

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Mistrovství České republiky dorost, junioři v Ostravě

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video