Mistrovství České republiky - GIGANT 2021

3.3.2021

Zoom gallery
Letošní Mistrovství České republiky dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek se koná u nás v ostravské atletické hale již tento víkend 6.3.-7.3. 2021.

Vše to bude velmi zvláštní, protože atleti a atletky trénují v podstatě individuálně, nejsou k dispozici haly, tělocvičny, velkou část doby ani stadiony... Všichni se řídí epidemiologickými opatřeními a omezeními. Co se týče závodů, tak pro většinu v podstatě žádné halové závody doposud nebyly a M ČR pro ně bude vlastně letošní první a zároveň poslední závod v "halové" sezoně.

Normálně se nominuje na M ČR na základě výsledků z haly, letos nic nebylo, a tak byl ČAS nucen použít výsledky z dráhy od 11.5. 2020... nestandardní krok, ale jinak by se závody konat nemohly. Všichni budou muset mít negativní PCR test. Jak závodníci, tak trenéři, funkcionáři, rozhodčí, technická četa, ...

Někdo je rád, že se závody konají, jiní by je nejraději s ohledem na aktuální situaci zrušili a to jak z odborné tak laické veřejnosti. Na druhou stranu se s touto situací musí všichni nějak vyrovnat. Nejhorší je situace obecně pro všechny mladé sportovce... protože pořád jen trénovat, a žádné závody nejsou, je hodně těžké hlavně na jejich psychiku. Nezbývá nám nic jiného než věřit, že to zvládnou a u sportu a pohybu obecně zůstanou!!!

A tak se v letošním roce na M ČR dorostu a juniorů nominovalo v individuálních disciplínách 14 svěřenců našeho atletického klubu:

Březná Gabriela
Fialová Dominika
Holšánová Amálie
Homolková Valentýna
Krchová Alžběta
Petrová Nina
Rufer Matěj
Toová Klára
Uvírová Vivien
Válková Nina
Vantuchová Sabina
Vlčková Tereza
Zajíček Adam
Hrbáč Tomáš

A to máme ještě na "čekačce" další mladé a šikovné atlety a atletky, kteří čekají jestli se do závodu z pozice náhradníku dostanou!

Všem gratulujeme k nominaci na toto Mistrovství České republiky a držíme pěsti aby se všem dařilo a byli spokojeni!

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Mistrovství České republiky - GIGANT 2021

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video