Mistrovství České republiky žactva v Třinci

14.9.2020

Zoom galleryO tomto víkendu  19.9. - 20.9. se v Třinci bude konat Mistrovství České republiky žactva na dráze. Letos se podařilo na toto Mistrovství ČR v individuálních disciplínách dostat 8 porubským atletům a atletkám. Shodně jde o 4 chlapce a 4 dívky :-). Jako vždy, i nyní je potřeba říci, že pouze účast na samotném M ČR lze považovat za velký úspěch každého atleta či atletky a jejich trenérů, kteří se na dané mistrovství ČR dostali! Pár atletům a atletkám účast unikla opravdu jen o kousiček a je jasné, že by si i oni tu účast na M ČR 100% zasloužili... Bohužel pro všechny jsou pravidla stejné, a letos to některým nevyšlo :-(. 

Na místo v sobotu i neděli pojedeme klubovým autobusem!
- sobota 19.9. - odjezd od Porubské v 11:00
- neděle 20.9. - odjezd od Porusbké v 7:45

A kdo se letos dostal na Mistrovství ČR žactva 2020?
Zoom gallery

Samozřejmě budeme rádi, když budete fandit našim atletům a atletkám. A aby jste věděli kdy, tak je zde časový pořad M ČR - https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/41052. Těšíme se na Vás :-D a Vaší podporu! Vše by mělo být také vysíláno na facebook stránkách projektu "Jsem atlet".

Všem, kteří se na M ČR dostali moc gratulujeme a přejeme, aby se jím podařilo vše dle jejich představ a byli sami se sebou spokojeni ;-).!!!
Těm, kterým to o kousek uteklo, přejeme hodně trpělivosti a v hale Vám to určitě již vyjde ;-)...

Zoom gallery

 

Tým Atletika PORUBA

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Mistrovství České republiky žactva v Třinci

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video