Mistrovství Moravy a Slezska zatím bez medaile

6.2.2011

Mistrovství Moravy a Slezska zatím bez medaile

Z Bratislavy si po včerejším mistrovství neodvážíme zatím ani jednu medaili. Nejblíže k ní měl, a to hned dvakrát, Jakub Dedek. Dvě čtvrtá místa jsou hezká, ale už "necinkají". Žactvo má ještě šanci vybojovat medaile v druhé části mistrovství, které se uskuteční za 14 dní v ostravském tunelu.  Celý průběh bratislavského mistrovství se dočtete dále.

 

 

Hned v úvodu závodu jsme se dočkali příjemného výsledku od Kuby Dedka. Po prvních dvou nevydařených pokusech si zajistil finále skokem dlouhým 603cm, což ho vyneslo na průběžnou třetí pozici. Bohužel v průběhu soutěže se o jednu příčku propadl a zbyla tak na něj bramborová medaile.

 


Naopak v dálce se vůbec nedařilo (a nejen tam) Denise Vágnerové, která s třemi přešlapy rychle ukončila svoje představení ve skokanském sektoru.

 


Na překážkách jsme měli pouze jednoho zástupce -Jakuba Homolu. Do finále se probojoval časem 8,80s. Pak už svůj čas nevylepšíl a hezké páté místo odpovídá času 8,88s.Nejšírší zastpoupení jsme měli v bězích na 150 a 300 metrů. Tam velmi solidní dojem zanechala Michaela Šimečková sedmým, respektive šestým místem.  Kateřina Ledvoňová skončila na 150m osmá , na třístovce tobylo o jednu příčku horší. Michaela Sýkorová vybojovala desáté a čtrnácté místo.

 

 


U chlapců se musíme podívat do výsledkové listiny trochu níže. Michael Kijanica čtrnáctý na 150m. Na třístovce ještě o tři příčky níže. Vojta Ryšánek se opět přesvědčil, že jestli mu něco chybí, pak je to rychlost. Patnácté místo na stopadesátce a rovněž o tři příčky níže ho najdeme ve výsledkové listině třístovky.

 

 

Daniel Cepek svou premiéru na Moravě odbyl třístovkou a šestnáctým místem. Rovněž byl jediným zástupcem na delších tratích.V závodě na 1500 metrů doběhl desátý.Jak již bylo zmíněno výše, žactvo může  medailové pozice atakovat již za čtrnáct dní, kdy se ve vítkovickém tunelu uskuteční druhá část Mistovství Moravy a Slezska žactva. O této akci se dočtete na našich stránkách.


FOTO ZDE

Výsledky ZDE

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Mistrovství Moravy a Slezska zatím bez medaile

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video