Mistrovství Moravy dospělých = 8 medailí !

13.6.2011

I přesto, že většinu našich talentovaných atletů pravidelně předáváme do Vítkovic a v podstatě držíme vítkovickou atletiku při životě, stále obléká porubský dres velké množství našich úspěšných odchovanců. Kromě toho, že drží naše dospělé družstva, prosazují se i individuálně. Letošní Mistrovství Moravy dospělých je toho důkazem. 4 zlaté medaile, 2 stříbrné a 2 bronzové putují do Poruby !! Tak letošní Mistři Moravy - Kuba Homola-110př, Anička Kadlecová-oštěp, Radek Baran-kladivo a Radim Bárta 1500m. GRATULUJEME.

Kdybychom počítali medaile našich odchovanců v jiných dresech, dostali bychom se přes 20 cenných kovů. No děláme to v Porubě dobře :-))

Dalšími medailisty byli stříbrný Adam Fiala na 110 překážek a Honza Horňák v oštěpu, bronzoví byli Tereza Trávničková v oštěpu a Martin Olšer v kouli.

kompletní výsledky naleznete zde

Příští víkend je před námi Mistrovství republiky dorostu a juniorů v Ostravě a mohlo by to zacinkat, ikdyž naše největší hvězdy na jaře posílili Vítkovice (Kristina Jurigová - jistá účastnice Mistrovství Světa do 17 let, Sabina Malíková, Nikol Šebestíková a další...)

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Mistrovství Moravy dospělých = 8 medailí !

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video