Mizerná účast starších na vánoční hale

19.12.2010

Vánoční čas je především časem klidu. To si asi vzali do hlavy starší a nehledě na zahájení zimní sezóny bojkotovali Vánoční halu staršího žactva. V sobotu tak odzávodilo pouze osm Porubáků!!! Upřímně velmi zvědavý jsem na omluvenky závodníků. Ať už absentéři "závodili"  s nákupními vozíky, nebo relaxovali v teple domova, je povinností pochválit alespoň oněch osm startujících, kteří v sobotu odzávodili.

Vanocni_hala_st.zactva18.12.2010-IMG_9063.jpg

Určitě lépe na tom byly (z hlediska umístění) žákyně. Na sprintu druhé místo Katky Ledvoňové (8,63) a třetí Denisy Vágnerové. Ve skoku dalekém se závodnice ve výsledkové listině seřadily těsně za sebou (bohužel i těsně za stupni vítězů) Vágnerová čtvrtá, Ledvoňová pátá a Tomíčková šestá. 

 

Starší žáci byli pouze tři, plus do starší kategorie nakoukl také Vojta Ryšánek. Nejlépe se umístil Václav Vidlička ve skoku vysokém. Skočených 155 cm mu zajistilo šesté místo. Další závodníci Vojta Holzepl a Matěj Lasevič jsou ve výsledkových listinách o nějaké ty příčky níže.

Vanocni_hala_st.zactva18.12.2010-IMG_9051.jpg

Pevně věříme, že všichni porubáci, kteří se nezúčastnili, si již odbyli svoje nákupní a jiné "povinnosti" a na dalších závodech již budou v plném počtu.

Vanocni_hala_st.zactva18.12.2010-IMG_9052.jpg

Díky taky těm, kteří dorazili a zachraňovali tak porubskou atletiku.


Výsledky ZDE

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Mizerná účast starších na vánoční hale

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video