Nikol Tabačková a Martin Konečný na ME v Německu !

28.7.2022

Nikol Tabačková a Martin Konečný se představí na seniorském Mistrovství Evropy 2022 v Německu. Na základě výborného rankingového postavení ve světovém žebříčku si svou účast na letošním seniorském evropském šampionátu vybojovali i dva oštěpaři v barvách ATLETIKA PORUBA. Nikol Tabačková (svěřenkyně trenéra Jana Železného) a Martin Konečný (svěřenec trenéra Stanislava Šušky) si tímto vybojovali svou premiérovou účast na vrcholné seniorské evropské akci.

Zoom gallery

Atletika Poruba je proslulá skvělou práci s mládeží a letos je jasně vidět, že systematická práce v klubu přináší své ovoce i v nejsledovanější seniorské kategorii. Žadný jiný moravský klub nemá více atletů ve výpravě České republiky pro ME !!

Na Mistrovství Světa v Oregonu se již představila naše odchovankyně oštěpařka Nikol Ogrodníková a vybojovala výborné umístění ve finálové osmičce. Nikolu samožřejmě uvidíme i na ME v Německu.

Seniorské Mistrovství Evropy proběhne v termínu 15.-21.srpna v bavorském Mnichově na nádherném olympijském stadioně.

Věříme, že budete sledovat špičkové porubské atlety v akci. Držte palce našim atletům ať se jim daří také v reprezentačním dresu České republiky.

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Nikol Tabačková a Martin Konečný na ME v Německu !

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video