Nikol Tabačková odlétá do KOLUMBIE !

3.7.2015

Náš mládežnický atletický klub Atletika Poruba bude mít zastoupení na Mistrovství světa dorostenců v jihoamerické Kolumbii !! Do reprezentační výpravy ČR se nominovala i česká rekordmanka, porubská atletka, Nikol Tabačková, která bude v hodu oštěpem usilovat o svůj první opravdu velký mezinárodní úspěch. DRŽTE PALCE. Odlétáme v úterý 7.července.

Zoom gallery

Po trase Praha-Frankfurt-Bogota-Cali se přesuneme do dějiště letošního Mistrovství světa, která se koná na jihoamerickém kontinentě. Po aklimatizačním lehce tréninkovém týdnu v Kolumbii (Cali leží ve vysoké nadmořské výšce) je na pořadu ve středu 15.7. kvalifikace v hodu oštěpem žen.

Zoom gallery

Samozřejmě všichni v Porubě věříme, že Nikola proklouzne i do 12 členného finále, které je na pořadu hned ve čtvrtek 16.7. a tam se popere o medaile, což by byl opravdu bombastický úspěch !!

Zoom gallery

TABAK (jinak Nikole nikdo neřekne :-) má letos výbornou formu, kdy už 2x vylepšila český rekord a ve světových tabulkách 2015 ji patří 2.místo !!

Zoom gallery

K velkému úspěchu je třeba, aby se všechno perfektně sešlo zrovna v den D a hodinu H včetně tzv. štěstíčka, tak neváhejte Nikolu podpořit a povzbudit :-) 

Zoom gallery

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Nikol Tabačková odlétá do KOLUMBIE !

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video