Okleštěná výprava medaili nepřivezla

5.3.2012

Tentokrát se naše porubská výprava nemůže z halového Mistrovství ČR pochlubit  žádným  medailovým umístěním. Polovina Porubáků, která splnila limit, neodcestovala vinou virových onemocnění. Ti, kteří závodili, nechali na dráze všechno (a to někdy i doslova, Míša Šimečková může vyprávět). Nejlepšího umístění dosáhl Vojta Ryšánek, jenž se umístil na čtvrté pozici. Jak konkrétně dopadli Porubáci čtěte dále, doplněno řadou videí a fotek.

 

 

PORUBÁCI NA HALOVÉM MČR ŽACTVA 2012

Zoom gallery

Míša Šimečková

Míša byla jednou z favoritek na finále překážek. Bohužel její cesta skončila již v rozběhu. Osudná byla třetí překážka, po které následoval pád.  Tím všechny naděje zhasly. Ovšem co by to bylo za překážkářku, která nikdy nespadla...doufáme, že tento atribut si již Míša vybrala a v budoucnu potvrdí své kvality.

  Zoom gallery

 

Tereza Pavlůčková

V rozběhu předvedla Tereza svůj zatím nejlepší výkon a vylepšila si osobní rekord. K postupu do finále chybělo opravdu málo, jen 11 setin sekundy. 

Zoom gallery

Vendula Vacurová

Stejně jako Tereza i Vendula si znatelně vylepšila svůj osobní rekord. Uvidíme příští rok, tam už ambice mohou být mnohem vyšší.

  Zoom gallery

 

Vojtěch Ryšánek

V rozběhu na překážkách poprvé čas pod 9 sekund a jisté finále. Ve finálovém běhu předvedl opět kvalitní výkon, svůj osobní rekord stlačil ještě níže na 8,88, což znamená celkové čtvtré místo.

Zoom gallery

 

 

 

 

Jan Belák

Rovněž na překážkách vylepšený osobní rekord. K postupu do finálové osmičky chyběly zanedbatelné dvě setiny sekundy. Honza se tedy umístil na slušném devátém místě.

  Zoom gallery

Michael Kijanica

Po nemoci i Michal určitě netušil, jakou formu může čekat. Dosažený čas 9,26 na překážkách překvapil. Michal své kvality může předvést ještě příští rok. Cíle ovšem budou mnohem vyšší.

Zoom gallery

 

 

Další videa na: http://www.youtube.com/user/atletikaporuba

 

V souhrnu převládá spokojenost nad dosaženými výkony. Věříme, že nejen pro porubské účastníky, ale také i pro zbytek Porubáků, je start na Mistrovství motivací do další práce.


 

Marodi:

Babiš Ivo, Gamonová Patricie, Sýkorová Michaela, Tabáčková Nikol,

Okleštěná výprava medaili nepřivezla

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Okleštěná výprava medaili nepřivezla

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video