Ondra stříbrný a Anička 7 cm od bronzu !

13.9.2010

To je ve stručnosti letošní Mistrovství České republiky žactva, které proběhno 11-12.9. v Praze, pro porubské atlety.Po sérii zranění jsme nakonec vezli jen čtyřčlennou výpravu.

Zoom gallery 

Ondra Kaděrka byl favoritem na medaili ve skoku dalekém a svou roli perfektně zvládl ! Stříbrná medaile, osobní rekord 625cm = perfektní závod. O víkendu ho čeká zasloužená účast na mezistátním utkání v reprezentačním dresu České republiky o víkendu v Hodoníně. GRATULUJEME !

  Zoom gallery

Anička Kadlecová chtěla překvapit na oštěpu a poprat se o medaili. Nakonec se ji vše povedlo, překvapila osobním rekordem 34,36 už v prním pokusu a bojovala o medaili až do konce. Nakonec chybělo trošku štestíčka a obsadila čtvrté místo v oštěpu o nicotných 7 centimetrů od bronzu ! Náplastí je účast na mezistátním utkání v reprezentačním dresu České republiky o víkendu v Hodoníně. GRATULUJEME !

Zoom gallery

Na Kubovi Dedkovi byl vidět prázdninový tréninkový i závodní výpadek a s formou se nepotkal. Do finále nepostoupil. Nikol Varmužová se protrápila diskem a v kladivu byla těsně od finálové osmičky. Snad za rok (Nikol je ročník 1996).

kompletní výsledky MČR žactva 2010

http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=11750

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Ondra stříbrný a Anička 7 cm od bronzu !

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video