Pětiboje mladšího žactva za námi

25.6.2017

Zoom gallery V sobotu 24.6. se konaly poslední závody mladšího žactva našeho klubu před letními prázdninami.

Pětiboje pro mladší žactvo jsou minimálně jednou za rok povinné. Bez absolvovaného pětiboje není možné zařadit takového atleta do sportovního střediska mládeže našeho klubu. Pro ty, kterým se nepodařilo na tento pětiboj dorazit, bude existovat ještě náhradní termín na podzim tohoto roku.

Zoom gallery  Zoom gallery

A nyní k samotnému pětiboji, který jsme zvládli zorganizovat v příjemné a pohodové atmosféře. Na startu se nám sešlo velice pěkné číslo 40 startujících atletů a atletek. Závody dokončilo 39, protože se bohužel jedno děvče na první disciplíně lehce zranilo, ale věříme, že do prázdnin bude v pořádku :-).

Na závěr náročné letní sezony se jednalo o velice příjemné výkony, kde si celkem 37 z 39 atletů a atletek vylepšilo minimálně jeden svůj osobní rekord. Celkem padlo na 82 nových osobních rekordů! Bylo vidět, že se většina dětí opravdu snažila, za což jim opravdu děkujeme a samozřejmě velice chválíme :-)!!

Kompletní výsledky jsou k dispozici zde - http://online.atletika.cz/vysledky/31320

 

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Pětiboje mladšího žactva za námi

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video