Porubáci na mezikrajovém utkání formu nenašli

22.12.2013

Poslední závod letošního roku se Porubákům nevyvedl. Jako součást reprezentace Moravskoslezského kraje nepředvedli oslnivé výkony a možná i pro to kraj neobájil loňské vítězství, ale umístil se na nepopulárním čtvtém místě. Alespoň malou útěchou může být celkové třetí místo starších hochů (ve výsledcích nyní najdete 4. místo, tak si vyberte:)). Dále kompletní výsledky!

 Mezikrajové utkání žactva 2013 - Praha

  Zoom gallery

Michael Kijanica - 60m př, 6x200m - 4,33 bodů.

Na překážkách chyběla Michalovi "šťáva". Nevýrazný, neslaný a nemastný výkon  dojem nikterak nezanechal. Na poslední žákovské překážky určitě Michal vzpomínat nebude a čas 9,63 si za rámeček nedá. Každopádně je čas soustředit se na dorostenecké překážky a tam to doufejme bude vypadat diametrálně jinak. Štafeta posloužila spíše jako dobrý tréninkový prostředek, než něco co bychom měli nyní analyzovat.

Hodnocení: 60 %

 

Kristýna Jeřábková - výška - 0 bodů

Boj s technikou na odraze se samozřejmě promítl také do samotného výkonu. Podprůměrných 142cm určitě trenérovi k Vánocům nadlit nechtěla. Sezóna se nám teprve rozjíždí, takže není třeba šířit paniku. V novém roce už bude samozřejme Kristýna atakovat větší výšky ;-)

 Hodnocení: 40%

 

Vendula Vacurová - 60m- 0 bodů

Osobní rekord na 60m (8,32), ovšem na body to nestačilo. Pak Vendu zaskočily zdravotní problémy, které znemožnily její další účinkování.  

Hodnocení 60%

 

Bára Hadašová - 60m př. - 0 bodů

Na překážkách opět zafungovala hlava, nebo naopak spíše nefungovala, težko říct...  Nepodařený náběh byl začátkem zpackaného závodu. I to se hold někdy stává. Jakmile se Barča jednou oprostí od nervozity, tak uvidíme velmi solidní čas....počkejme si tedy, co nám přinese rok 2014.

Hodnocení: 40% 

 

Zoom gallery

 Kompletní výsledky zde:

http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=16982&stats=2

 

Zoom gallery

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Porubáci na mezikrajovém utkání formu nenašli

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video